• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    U O2 ani maily. Chodí mi jich stovky denně, dnes a včera prošlo jen asi 8. Máme tedy nárok na satisfakci? Stavěl bych se k tomu jak už jsme tu psali, pro mě je partnerem jen O2, to že má problém RIM mě nezajímá, to ať si řeší O2. Nechci RIM potopit(to bych snad ani nedokázal), ale přeci jen jsem zákazník a mám svá práva.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MARECEK: Ano...
    VSUDYCHOD: Děkuju
    MUI: Mě nechodí ani maily :(
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    FIELDMAN: ja mam tmobile, maily chodi, internet uz druhy den nikoli...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    FIELDMAN: tak ze k tomu vsemu to slo do prdele jeste u O2 jo??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Takže shrnutí mého celodenního pátrání řešení pro vás všechny s BB u O2... O2 má spadlej BIS (důvodem je prý zatím nepodařený upgrade na 4.1, začalo to s pádem britského serveru BB, která má na starosti Evropu a Asii). Časový odhad opravy není, jsou v tom až po uši a netuší proč to spadlo. Náhradní řešení (záložní server) má stejnou poruchu jako hlavní. Toť vše, co se m podařilo vyzískat po známých v O2 a vymazlit ze slečny na techsupportu... (Nic z toho neni 100% ověřené, tak mě nekamenujte)

    U T-Mobile prý BIS běží (kolega v práci je důkazem na vlastní oči; Můžete potvrdit někdo z venku?), protože prý mají záložní server se staší verzí. Vodafoňáky s BISem neznám a nemohu sloužit....

    Co se náhradního řešení týče: Právě jsem si u O2 uhádal zapojení jiného APNka než blackberry zdarma (sic!; přes Linku pro podnikatele, nemám na to papír, ale nahrál jsem si telefonát) po tom, co jsem na ně dvacet minut v kuse ječel.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: to je přesně to co jsem psal. Uhádat se to dá ale je třeba si pořádně přečíst smlouvu. Jak málo toho vědí na infolince, tak hodně se vyznají v tom že ti za nic neručí :-D
    JJGG
    JJGG --- ---
    MARECEK: dobra propominka.Cely vypadek me zacina taky trochu srat.....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    myslite ze se da uhadat reklamace u o2?
    je mi jasny ze s tim o2 nema nic spolecnyho ale na druhou stranu ja za sluzby platim platim o2 a ne rimu a ty at si to s rimem vyresej jak chtej... ja kdybych se opozdil o 3 dny s placenim tak me taky budou dusit jak sedlak sysla....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: no tak uvidime.... ja jakozto majitel ps3 od sony se nenecham rozhodit nejakejma 3 dnama nedostupnosti... :-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    MUI: verim verzi s backlogem - oproti prvnimu dni mi obcas neco prijde...
    pripadam si jak kdyz cestuju casem - telefon mi jako zhavou novinku predklada maily na ktery sem odpovidal uz vcera...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    nebo vi ale nechteji radsi rikat:D ale ted rpridavaly dost novych veci a planuji dost veci kolem cloudu tak se jim treba nepovedl nejaky upgrade hw+sw a aspon objevily nejakou slabinu v architekture treba to bude kuprospechu veci
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: čekal bych že mě operátor alespoň informuje SMS nebo pod. Přeci jen RIM je jejich partner a oni se budou na něčem jistě dohadovat. Já zase jsem ve vztahu s operátorem a oni na mě serou. Zajdu se na ně podívat. ;-)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    SCHEEZE: njn... jako stat se to muze a nikdo nic nenadela... ta spotreba je ale fakt masakr - z 2 az 3 % za hodinu jsem hned na cca 9%
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MARECEK: mě taky. to bude tím výpadkem který už mě začíná dost srát :-(
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    btw. nevim jestli je to tim vypadkem (ze by se telefon snazil nejak naprazdno komunikovat a vic pouzival data) ale strasne mi za posledni 2 dny narostla spotreba...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    BARUNKA: druhej? to me uz treti...
    EFESH
    EFESH --- ---
    tady v nemecku nic, jak cechy?
    Telefony Blackberry od firmy RIM postihl výpadek v Evropě, Americe i Asii - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek.phtml?id=717303
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Takze uz druhy den mi na BB nefunguje odesilani a prijimani dat a zajimalo by me kdy to hodlaji spravit :( Jinak musim rict,ze BB mam hrozne rada - asi nejvetsi plus jsou tlacitka a jednoduchost,ale posledniho pul roku mam s moji BB neustale nejaky problemy takze jdu asi do novyho iPhone protoze me to uz nebavi :(
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    MUI: dobra volba :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam