• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: je to tema za 4dolary..zkoušim to furt dokola:(
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: mozna spatne udelane tema vetsina neplacenych od proverenych firem jsou strasne paskvily nemam s tim vubec dobre zkusenosti, zkus nastavit zpatky defaultni a pak to svoje
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: no BB rozlisuje nekolik druhu pripojeni a vetsina aplikaci si umi vybrat to spravne takze pokud mas BIS melo by fungovat snad skoro vsechno vestaveny prohlizec, facebook, twitter, trillian, im a podobne. pak jeste co vim beha to jen na rychlejsich sitich takze treba na GSM me to nenecha serfovat na EDGE uz jo. takze pokud mas aktivovany BIS a nefunguje spravne overil bych si ze to na O2 opravdu ale opravdu zapojily jsou to vesmes idioti a reknou ze ano aniz by to udelali dali nejaky ticket k vyrizeni nebo cokoliv pak kdyz tak bych zkusil pres jejich web rozhrani zaslat servisni knihy(o2.blackberry.cz) je to v sekci napoveda zaslat knihy sluzeb
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ješte potřebuju nutně pomoct s jednou veci..stahla sem si naky motivy a ted se mi stalo to, že když vypnu a zapnu mobil tak mam jako tapetu ten aktualni motiv co chci, ale pozadí v menu je z toho motivu předchoziho...asi z toho za chvili zešilim, nevite co s tim?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    FREELA: myslim ze kdyz vypnes zvuk jako ze tichy profil zvoneni tak se vypne
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: cokoliv na internetu..treba nyx...objevuje se mi hlaska "toto je sluzba wifi. presvědčte se, zda ma vaše zařízení aktivní připojení wifi a opakujte akci". Ale me jde spiš o to jestli to má fungovat nebo nemá...abych vedela jestli to řešim zbytečne nebo ne....jinak pokud mají s BIS fungovat jen BBaplikace, tak se s tim smířim:)
    FREELA
    FREELA --- ---
    jestli tomu dobre rozumim, tak momentalne zadna aplikace na vypnuti zvuku fotaku proste neexistuje...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: youtube bezi pres nejake wap spojeni u nas v o2 nepodporovane takze to jede jen pres wifi, ktera dalsi?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    POLOVI: aplikace ne, ale kdyz chci treba na youtube...nebo nekam na internet na nakou stranku...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT: ktera aplikace to chce?
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Ahoj, asi budu mit hloupej dotaz, ale... Mam blackberryho curve 8520 a pořidila sem si BIS od O2. Fungujou mi normalne vsechny BBaplikace, ale pokud se chci jeste navic pripojit k netu, tak mi to hlasi, že se musim připojit k wifi..je to normalni? musim si ješte připlatit O2 internet??
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KORNELIE: Nemělo by se stát... Lépe řečeno, nestalo se mi to se dvěma BB, který jsem přeinstalovával. ...jen nezapomeň vymazat vendor.xml z instalace OSu...
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    ahoj, mám dotaz: chci si formátovat BB (wipe out), začlo mi trochu blbnout kvůli hrozným kvantům aplikací který jsem si stáhla jen na vyzkoušení atd.. zálohovala jsem si co potřebuju, ale teď mě napadá - nebude třeba ho potom znovu odblokovat (koupila jsem ho v us..?) nevzpomínám si že bych to tenkrát musela dělat, ale slyšela jsem že s tím bývají problémy. máte někdo zkušenost?
    P19
    P19 --- ---
    Nějaká ozkoušená aplikace na blokování hovorů?
    DAF
    DAF --- ---
    POLOVI: diky, vyzkouším.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DAF
    DAF --- ---
    prosim o radu: jde vytisknout(přeposlat na mail) cela sms konverzace u bb 9900? diky
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    DARK_CLERIC: Co ja vim, dirv nepodporoval prehravani videi RIM. Ted uz to jde, ale O2 tuto sluzbu zpoplatnilo extra. Nepatri to do standardniho datoveho pausalu :-( Mozna to muze byt ten problem
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    Nejakej tip na aplikaci s pocasim? :)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Nevite jestli ma bbtorch (9800) nejakej screenlock, viz obrazek druha cast abych mohla?

    https://admix.eu/obrazky/Close_enough_16-02-2012.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam