• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: takže to neni vhodny na integraci soukromé simky do firemního telefonu tak abych si svý hovory volal za svý (a hlavně přes svý číslo).
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VIKTORCISTIC: Jedno číslo je dominantní. Na něm běží datový tarif a má přednost při náhodném simultánním spojení. Druhé je submisivní a je prakticky jen na hlasové služby a SMS/MMS

    EXCITE: No zatím to vypadá, že nic, kromě poplatku 500 Kč za novou SIMku. Mám ale rámcovou smlouvu a díky tomu i spoustu věcí zadarmo, které jsou normálně za peňouze...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: co za to O2 chce?
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    jak se to bude chovat ?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak jsem po několika měsících naléhání ukecal O2 a dávají mi na zakázku vyrobit SIMku se dvěma telefonními čísly. BB by to mělo podporovat, ale zatím to v čechách nikdo netestoval, tak uvidím a dám vědět...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: co sem tak zahledl dos si vsichni pochvaluji Stocks+ ale jestli to umi co chces to ti nereknu kazdopadne maj trial
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    hledám nějakou aplikaci pro bb která by uměla sledovat pražskou burzu. Nemusí být nutně free;
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LUCYA: zacal bych tak ze si zkontrolujes ze mas datovy tarif na simce a pak si podle manualu k telefonu nastavis pristupove udaje ktere bude mit vodafone na strankach
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    POLOVI: no právě s operátorem mám problém. Mám dobíjecí kartu u vodafonu už asi deset let (možná víc) a oni po mě najednou chtějí nějaké heslo, které jsem měla dostat při koupi. Zatím vše šlo bez hesla, teď si ani neškrknu. Každopádně u předchozího telefonu mi mms šly.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    LUCYA: mas na nem BIS ucet od operatora?
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Poradíte mi, jak nastavit Blackberry Curve touch, aby se mi zobrazovaly mms?
    PIZI
    PIZI --- ---
    MUI: Me ty hvezdy i geocaching obcas bavi stale. Je to individualni. Ale cteni a filmy jsou to hlavni k cemu telefon pouzivam.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: tak to jedine java
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    no tak rád bych aby mi to jelo na mojé BB9000 :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    POMOC!!!! Odešel mi mikrofon na Torch 9800 a během doby, kdy bude v polepšovně bych měl rád nějaké náhradní BB. Nemáte někdo doma něco funkčního s OS 6, co bych si mohl za úplatu půjčit? Díky
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: html5, css3, js je fajn kombinace ale nese si to sebou jiste problemy viditelne v prohlizeci treba .... transparent kostickovana sachovnice pokud neco nestiha renderovat, synchronizace akci(napr aimace vice objektuse proste treba obcas rozzsype a objekty zacnou skakat a podobne proste jak mu to vyjde) moje zkusenosti ... je to dobre na telefon na aplikace typu nejaky seznam nejaky detail ne moc menicich se obrazovek a pak na nejake hry v canvas/webGL na playbooku j to uz opruz obcas
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: zalezi v cem bb telefony pouzivaji javu novejsi verze os pak html5 webworks pro playbook je pak mozne vytvaret aplikace pomoci html5 webworks, AIR AS3/FLEX nebo pomoci native SDK coz je C/C++
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    existuje pro blackberry nějaká dokumentace abych si mohl udělat vlastní aplikaci ? (nyx klienta)
    PIZI
    PIZI --- ---
    POLOVI: Zní to povědomě, to by mohlo být ono.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PIZI: tys myslel asi Sky Map for Android ze? vypada to zajimave
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam