• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Namatkou napr. reset settings pro wifi - storm2 (to ze obcas se k wifi pripoji, ale vetsinou ne, ja take kapitola sama pro sebe a opravdu to neni routerem).
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: muzes napsat co namoutkou si musel hledat na googlu a na jakem zarizeni?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: z meho pohledu, nemohu souhlasit s nicim, co jsi napsal. Je to prave naopak, cokoliv se snazim najit, abych nejdriv Googlil.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: v cem ti prijde malo intuitivni? nastaveni je pekne dostupne, advanced nastaveni je celkem pred "hloupym" uzivatelem schovany takze toho zas moc nepohnoji pekne vyresene notifikace a pristup k zadladnimu nastaveni z hlavni obrazovky, dobre vyreseny multitasking...
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    MUI: Tak to ja to vidim zcela opacne, mene intuitivni system nez BB aby clovek dusledne hledal.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUI: Tam maji jen tu standardtni jebku: http://shop.crackberry.com/blackberry-curve-9360-batteries-browse.htm
    mrkni jak je hodnocena..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EXCITE: ale bacha ta stranka konvertuje i nefunkcni aplikace neprovadi tu kontrolu jestli to pod tim sdk jde pro blackberry vubec prevest
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BlackBerryCzech » Jak konvertovat Android aplikace pro tablet BlackBerry PlayBook
    http://blackberryczech.cz/2012/jak-konvertovat-android-aplikace-pro-tablet-blackberry-playbook/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    já asi prubnu jednu z tech baterii z ebaye.. za deset dolacu bych mi za to i stalo, i kdyby chcipla za rok.
    SMETY
    SMETY --- ---
    MEANKITTY11: Nemam s tim problem... jak uz jsem se sveroval MUI, letely u me uz 3 ostruziny... nikoli vsak kuli telefonu, ale tem telefonatum/mailum/smskam :-) ... prolit se i posledni, proto ted shanim :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SMETY: Mám zrovna chuť vyhodit můj z okna, jdi si ho chytnout ;)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Hele shanim BB telefon, na aukru koukam, ze toho moc neni, nevite nekdo o necem? :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak jako vydrz je fakt napric platformama dost podobna a to jeste nepouziva RIM ty nejzravejsi procesory a grafiky jelikoz ma celkem odladeny OS. iphone ma jen o malo vetsi baterku nez pouziva u top modelu RIM ale zas ma vykonnejsi procak a grafiku a zravejsi displej, androidy jsou natom pro me jeste hur i kdyz ten 4.1 by to mel pry trochu zlepsit.

    Z nove 9860 uz dam aspon 1 a pul dne bezne zateze takze v ostrem nasazeni sem asi schopny ten den dat v pohode a vecer jde proste hned preventivne na nabijecku
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    EXCITE: i storm2 je tragedie nejen co se baterie tyka
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    EXCITE: Bohužel mám Curve.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: Všechny top chytré telefony mají tragickou výdrž. Je to daň za výkon a neustálou práci v síti a s dotykovým true color displejem. Je to prostě tak. Můj tablet sice vydří delší intenzivní práci ale zase mi u toho pálí konečky prstů. Únik k jiné platformě není řešením! Vážně ne :-) Řeší to spíše denodenní nabíjení například v práci a náhradní baterie při požadavku dlouhé výdrži na telefonování třeba na dovolené a pod. Když vypnu data a jsem jen na 2G a stahuji maily jen párkrát za den, vydžím celý víkend. BB 9900 + Playbook
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TYFELEK: mam ho asi 3mesice. 9360 Curve.


    MUI: jakoze ma BB lepsi? no asi nejaky Boldy jo..kolegove co maj, si nestezuji.. ale Cruve je traga.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Moje BB žere baterku tak rozčilujícím způsobem, že můj příští mobil rozhodně BB nebude.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam