• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    na 9780 dostanu system 7.n?
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MUI: uplne stejny problem ma s taskama. I memo bych uvital ale tech tolik nepisu. Zkousel jsem remember the milk ale nesedlo mi to vubec. Pouzivam na telefonu NextAction, zkousel jsem vse mozne na marketu. A v playbooku se s ukolama pracuje snad jeste hur nez na telefonu. Potreboval bych si nativni poznamky a tasky hromadne postrachat na PC a nejlepe v Emacs a syncovat s .org mode . Zatim nic neni a priznam se ze se mi to vyvijet nechce protoze to je na Linuxu opruz, takze taky cekam na OS 10, protoze to jakz takz ve virtual masine lze testovat a hlavne webworks i sikovne na Linuxu vyvijet. Jinak zalohuji vse akorat pres BB protect, cili chci to ke OTA nebo USB sdileni, ne zaloze. S kabelem nemam problem, ale OTA by byl hit. :-)
    BATY
    BATY --- ---
    TYFELEK: to proto, ze na Androidu alespon neco nastavit jde :))
    my mame 280BB a 270 (androidu a iphonu), ale ty nepodporujem, takze proto s nima lidi nechodej...
    proti BB nic nemam, ale nektery veci me vzdycky dokazou prekvapit a nechapu, jak to nekdo mohl takhle udelat...
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    Ve firme mame rozdano cca 50 BB a 10 Androidu, s blbostma kde co najit a jak nastavit chodi lidi akorat s Androidem. Tolik k intuitivnosti
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    MUI: nekdy se pripoji ale vetsinou ne, vetsinou pomuze zresetovat wifi preference a vyndat baterku, ale nekdy taky ne. Vzhledem k tomu, ze boot u Storm2 je zalezitost na nekolik minut, tak jsem to vzdal. Sync pres wifi stejne nejde - zkratka soutez v nove discipline UH (User Hostility)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: btw nejde tasks a memopad syncovat pres desktop manager do outlooku?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: no ony uz ani ty nove telefony nejak extra nepodporuje neni to tak davno co vydavali operatori jeden update OS za druhym. Sazeji vsechny karty na OS10 a pokud to nezabijou HW a sluzbama tak to bude paradni system. Ted spis tak jenom prezivaji a modli se aby to do toho ledna nejak doklepali :D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MUI: a treba moje mama dostala po me stary bold 9000 a nemuze si ho vynachvalit ukazal sem ji jen zakladni veci a po par tydnech sem byl az prekvapeny jak si s nim rozumi a nemela problem cokoliv nastavit pripadne stahnout z app worldu a to je spis netechnicky typ:D do ted na neho neda dopustit
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: pravda, nemohu soudit novejsi OS nez tu 5, jsou tomu necele 3 roky, co ten telefon byl zhavou novinkou a uz ho BB nepodporuje.

    Co se wifi tyka, vzdal jsem to. V podstate ten telefon pouzivam pouze na telefonovani. Muj dalsi telefon rozhodne nebude od RIMu. Citim se podveden.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    zvoneni mam problem nastavit jeste ted:D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: storm 2 ma posledni OS 5 ne... od te doby se toho uz dost zmenilo nevim teda jak na te 5 uz ale ted na 7.1 mi prijde celkem dobre umistene nastaveni wifi -> options a reset settings(nalezeno na prvni pokus) hadam ze u tebe to bude celkem podobne

    btw wifi,routry a podobne je kapitola sama o sobe snad na kazdem zarizeni mam takovy pocit:D na macu taky celkem casta vec ktera se jim vycita ale ja treba nikdy nemel problem s wifi oproti win notebooku co sem mel predtim ktery delal bugr snad na kazdem routru. Znam lidi co zas sili z wifi na androidich telefonech a rozhodne nemaj cinske routry z trznice. Muj playbook treba nema zas pri instalaci rad schovane SSID wifiny a proste se k nim nepripoji i kdybych se stavel na hlavu(po instalaci uz je mu to jedno) Kazdopadne souhlasim ze rady ala kup si lepsi routr jsou naprd a clovek tak nejak pocita ze tohle musi snad kruci fungovat
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    Namatkou napr. reset settings pro wifi - storm2 (to ze obcas se k wifi pripoji, ale vetsinou ne, ja take kapitola sama pro sebe a opravdu to neni routerem).
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: muzes napsat co namoutkou si musel hledat na googlu a na jakem zarizeni?
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    POLOVI: z meho pohledu, nemohu souhlasit s nicim, co jsi napsal. Je to prave naopak, cokoliv se snazim najit, abych nejdriv Googlil.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    CRS1138: v cem ti prijde malo intuitivni? nastaveni je pekne dostupne, advanced nastaveni je celkem pred "hloupym" uzivatelem schovany takze toho zas moc nepohnoji pekne vyresene notifikace a pristup k zadladnimu nastaveni z hlavni obrazovky, dobre vyreseny multitasking...
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    MUI: Tak to ja to vidim zcela opacne, mene intuitivni system nez BB aby clovek dusledne hledal.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MUI: Tam maji jen tu standardtni jebku: http://shop.crackberry.com/blackberry-curve-9360-batteries-browse.htm
    mrkni jak je hodnocena..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    EXCITE: ale bacha ta stranka konvertuje i nefunkcni aplikace neprovadi tu kontrolu jestli to pod tim sdk jde pro blackberry vubec prevest
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BlackBerryCzech » Jak konvertovat Android aplikace pro tablet BlackBerry PlayBook
    http://blackberryczech.cz/2012/jak-konvertovat-android-aplikace-pro-tablet-blackberry-playbook/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam