• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MILUNI: pokud jsi to někdy aktualizovala pres PC tak jsou tam zalohovane.
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    JYYNA: -) tak to jsem nechtela slyset :-) diky. Nastesti to neni moje BB
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    MILUNI: pokud nastavení do továrního funguje jak má, tak ne
    MILUNI
    MILUNI --- ---
    Dotaz lamy:
    daji se vytahnout ze "smazanyho" bb data (myslim jako treba z PC). Jde mi konkretne o kontakty. Ze zahadnyho duvodu se neukladaly na server, ale do telefonu, takze pri prechodu na nove zarizeni kontakty nejsou a stare bb probehlo mazanim a nastavenim do tovaarniho.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    by me zajimalo kde inzenyri z RIMu udelali chybu ze je to html+js tak pomale kdyz na webOS jel ten priserne obrovsky a pomaly enyo tak plinule:/ Byla by to super platforma pro vyvoj jednoduchych aplikaci. Z toho trackpadu sem byl tak zhnuseny ze sem si pro zlepseni nalady ve volne chvili napsal ovladani stranek ala OS10 a je to super moc se tesim az bude hotovy. To UX je fakt povedene a cele to vypada povedene drzim jim palce
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    TMSH: prihlasit na nyx v prohlizeci => osobni => nastaveni => autorizace a tam na tebe vyskoci identifikace tveho telefonu a formular kam se ten blabol prepises

    popravde zatim neni o co stat :D
    pisu ted lith verzi toho skrolovani iscroll je i upraveny moc zrout :/

    btw nechysta se nekdo na Blackberry Jam Americas nebo jestli nekdo nevi ze by se nekde valely videa z tech Jamu? dost by me zajimal obsah prednasky http://www.bbry.lv/TOg46r obcas mam pocit ze v tom nikdo z RIMu nezkousel nic napsat :D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TMSH: A tu číselná kombinace slouzi k autorizaci te aplikace tady na velkým nyxu bez toho to nejede.
    TMSH
    TMSH --- ---
    POLOVI: ja se nedostanu pres login... zadam nick na vyzadani a pak to na me jen vyhazuje ciselne/pisemne kombinace..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: cuka se to při posouvaní trackpadem. Dotykem jsem to nezkousel. Diskuzí tam je tak 30-40.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: a cuka se touch skrolovani nebo pohyb trackpadem? Kolik mas kdyz tak kategorii a v nich diskuzi celkem na te obrazovce co sledujes? On je problem ze cim je toho vic tim min ty telefony to HTML5 zvladaji. Zatim experimentuju s necim ala app world nebo Social Feeds ze bych je rozdelil na obrazovky a posunem by se hybalo mezi kategoriema. Tim byy bylo v kazdem scrollu jen relativne malo elementu a snad by to bylo rychlejsi ale jak potom v detailu nejake diskuze tak to uz bude pruser:D asi budu muset napsat neco vlastniho na to touch skrolovani no, neco mensiho a rychlejsiho nez iScroll
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    POLOVI: skvělý že jsi s tím začal. Na 9900 se mi to posouvání cuká, ale jestli to chápu je to opravdu rané stádium vývoje.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    tak dalsi pokrok s BBNyx
    - opet funkcni prihlasovani
    - zobrazeni realneho seznamu sledovanych diskuzi
    - vylepsene ovladani trackpadem
    - ochcane nektere bugy ve webworks porad hromada zbyva (obcas muze na dotykovem ovladani vratit telefon click event dvakrat a buh vi co jeste se tam deje na co sem neprisel)

    do dalsi verze dodelavam zobrazeni obsahu diskuze a scrollovani dlouheho obsahu trackpadem

    http://bit.ly/P48HS7 - lze instalovat z web prohlizece telefonu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    FIELDMAN: Zase jsem se tam podíval a už si chci něco objednávat... :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: http://www.truesupplier.com/ - všechno na BB včetně toho, co sis myslel, že neexistuje do třech týdnů u tebe na stole...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: zkusil bych ebay neboorigo na shopblackberry.cz ci jak to je
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    dneska se mi u BB9000 zas.. trackball tak jsem ho vyčistil a zjistil přitom že kryt je uvnitř celkem popraskanej nevíte kde na BB sehnat kryt ?
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    test uz celkem funkcniho skrolovani touch i trackpad
    pro SCHEEZE uz funguje focus na login tlacitko :D

    http://bit.ly/P48HS7 - lze instalovat z web prohlizece telefonu
    TYFELEK
    TYFELEK --- ---
    Tak dnes dorazil Bold 9900 z reklamace pote co prisel novy a nesel zapnout, ted pro zmenu nefunguje trackball...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    SCHEEZE: mozna dobra zprava objevil sem pristup k zajimavym vecem ve webworks a prepisuju defaultni focusy a scrolovani na pouziti s iscrollem a zatim se to chova moc pekne proti puvodni verzi tak z toho snad neco bude:D zatim mi to po par prvcich zacne pocitat nejake haluz cisla a rozsipe se to :D
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    jako prestavam trochu chapat snahu RIMu protlacovat bbUI.js a Tima Neila kde se da vcetne te posledni akce na programovani aplikaci pomoci a jedine bbUI o ceny a jeho postu o tom jak do sveho uzasneho pocinu zapojil iScroll, starej iScroll a jeste jen pro OS10. WTF? Stavi sice moc peknej batmobil ale jeho znalosti HTML5, CSS3 a javascript jsou trosku nedostatecne. Kdyz se podivam na Enyo ktery se pouziva pro WebOS a tu jeho splacaninu co neni ani kocka ani pes neni ani pro OS 5,6,7 ani pro OS10 tak je mi do breku jak RIM webworks potapi. Kdyby se radsi snazili vyresit problemy ktere se proste ani tim javascriptem nedaj ochcat:( Skoda ze RIM tehda misto Torch Mobile nekoupil Palm mohli vyresit nekolik much jednou ranou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam