• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak problem s restarty je zpet. uz to delaj 3ks 9900. boze proc mne trestas.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže ještě někdo na multipayer se hrou GT Racing HD?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Tak různě mám jich taky víc.. Jsou tam nějaký autíčka, Reckless Racing, strategie, Starfront tu bych rád zkusil, Hodne ted jedu pocker THK Live ale tam se asi ani nesejdem pac to nema zalozeni a join, 9mm, NOVA 2, a az bude SHADOWGUN Multiplayer tak ten klidne taky... Jinak napis jake hry mas ty a kdyz budem mit spolecnou tak urcite muzem...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jeste 9860 a 9380, nestaci ti na testovani simulator? krome toho jestli se chova aplikace plinule nebo ne se na tom da otestovat chovani celkem pouzitelne. Pripadne zkus vytvorit skupinu testeru a mas to zadarmo jen jim reknes testovaci scenar a mas to :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Co paříš? Mám jich tu několik :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nekdo na multiplayer playbook?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    VIKTORCISTIC: Já bych si ho nejradši nekupoval :) Potřebuju na testování appky, takže bych si ho nejradši půjčil. Ale asi mi nezbyde, než si něco koupit. 9320 je pěkná, ale asi budu potřebovat zkoušet i touchscreen. To jsou s OS 7.1 který? Jenom 9900 a 9790?
    VIKTORCISTIC
    VIKTORCISTIC --- ---
    MADBANANA: nejlevnější je aktuálně 9320ka
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: nejstarší s OS7 je 9900 ne? Kdyby se někde válel za hubičku taky bych nepohrdl.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Neválí se vám doma něco zbytečnýho s OS7? V horizontu týdnů bych to potřeboval na čas půjčit nebo klidně "zalevno" koupit :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    POLOVI: myslel jsem si to protože v blackberry deskopt softvare mi to hlasi verzi 5 a zadna aktualizace na 6 nebo 7 se tam nezobrazuje... a když jsem zkoušel si vyfotit barcode na synchronizaci s playbookem tak mi to napsalo ze pro muj region si bridge stahnout nemohu...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PETRPEDROS: pokud nema 8520 upgrade na OS6 jako ze asi nema tak tam bridge nepojede
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Na telefonu curve 8520 mam verzi softvare 5.0 a dle meho tam nejde nainstalovat bridge.. Pouzivam deskopt softvare...
    DBR
    DBR --- ---
    SCHEEZE: ne vsechny emaily ( moje ) jsou uplne jednoduche :) typu kopirovani vkladani, zvyraznovani textu atd. + prilohy , malo ktery dam z telefonu ......
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    DBR: tak to zrovna emaily píši raději v telefonu na klávesnici. Ale o dovolené jsem na Playbooku psal hodně a je to pohodlné ;-) Primárně totiž s sebou mám vždy telefon a playbook jen někdy. Zapínat počítač kvůli emailu bych tedy už opravdu nechtěl :-)
    DBR
    DBR --- ---
    Dik vsem za podporu s PlayBook , za 2 dny je z nej hodne prijemny pomocnik , zvlast kdyz nemusim na kazde opdovidani na Email behat k notebooku nebo to mastit na telefonu ... jen to Skype... jen to Skype :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PETRPEDROS: Kdyz nainstalujes Blackberry bridge tak by to melo bez problemu fungovat.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nevíte jestli mohu propojit blackberry curve 8520 s playbook 64gb? Ta mala curve vypada ze skoro nic neumi.. Ale mam ji jako sluzebni telefon a jeste jsem se nedival jestli se do nej neco da stahnout... Diky
    TMSH
    TMSH --- ---
    nepostřehli jste nějaké změny u blackberry vodafone internetů? téměř dva roky mi vždy na měsíc vystačilo 150MB (nikdy se mi to nepodařilo vyčerpat vše) a teď najednou, poslední měsíc, jsem je vyčerpal po 10 dnech, přestože jsem telefon používal standardně, nijak obzvlášť víc. netušíte, čim by to..?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ted mi prisel ticket od rimu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam