• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DBR
    DBR --- ---
    EXCITE: zvlastni je ze IM+ v free verzi nema na playbooku Skype vubec ....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DBR: jako na chat je dobrej imo im .. tam jsou snad vsechny komunikatory v jednom. Ale me jde prave o ty hovory..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: funguje to normalne na Skype jmena nebo je treba aby mel uzivatel nejaky to skype cislo?
    DBR
    DBR --- ---
    IMO je i ve verzi pro BB , funguje docela dobre ale volani jsem nezkousel
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: skype klient je jen pro Verizon USA
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: hm neni ale neco jsem pouzival podivam se ti po po tom...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: a SIPDroid je pro blackberry?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: jo ale moc to nefacha. spis bych sel do SIPu a sip droida.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    existuje moznost jak volat zadarmo skrze Skype a data z telefonu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no ja si myslim ze za to ty pristroje nemohou. dela to podle mne RIM nebo vodafone. nedelal to zadnej zacly tri v jeden den.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: naprosto nepochopitelny. Ja si s tebou snad ten svuj stabilni a overenej vymenim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prechazim ted s tema telefonama na exchange od vodafonu abych mel na exchange vetsi kontrolu Ale neumim to nastavit tak snad to nejak dam.. (exchange pohode ale ten blackberry server...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    POLOVI: ja uz si vybirat nemuzu je "rozdano" a na experimenty neni cas. Podle meho soudu to dojebal RIM s vodafonem.
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    RAINBOF: jsem sice "do krve bojujici obhajce" blckberry ale clovece stoji ti to za to:D Byt tebou zkusim 9790 nebo 9860 a nebo rovnou prejdu na jinou platformu mas bud hodne spatnou karmu nebo nevim aby mel nekdo takovou smulu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak problem s restarty je zpet. uz to delaj 3ks 9900. boze proc mne trestas.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Takže ještě někdo na multipayer se hrou GT Racing HD?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MADBANANA: Tak různě mám jich taky víc.. Jsou tam nějaký autíčka, Reckless Racing, strategie, Starfront tu bych rád zkusil, Hodne ted jedu pocker THK Live ale tam se asi ani nesejdem pac to nema zalozeni a join, 9mm, NOVA 2, a az bude SHADOWGUN Multiplayer tak ten klidne taky... Jinak napis jake hry mas ty a kdyz budem mit spolecnou tak urcite muzem...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: jeste 9860 a 9380, nestaci ti na testovani simulator? krome toho jestli se chova aplikace plinule nebo ne se na tom da otestovat chovani celkem pouzitelne. Pripadne zkus vytvorit skupinu testeru a mas to zadarmo jen jim reknes testovaci scenar a mas to :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PETRPEDROS: Co paříš? Mám jich tu několik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam