• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DBR
    DBR --- ---
    DAY_SLEEPER: no ja jsem nedosel tak daleko, nemel jsem na to nervy ..... stejne jsem v praci pouzival BES ( vlastni servery) poskytovatel pripojeni T- mobile a vpohode. Kdyz se me snazilo O2 pretahnout a nabizeli mi tarify, vyhody + zivotni jistoty tak jsem narazili na BB sluzbu po 30 min kdy mi infolinka tvrdil ze musim dat tu pametovou kartu misto SIMky jsem jim prastil telefonem , na druhe zavolani proc jsem to polozil jsem je poslal tam kam patri ......
    sice Vodafone taky neni zazrak ale aspon tohle umi .....( a vedi co je BIS a BES)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    DAY_SLEEPER: zrus si v telefonu spojeni na BES server je to nekde v nastaveni a pak si na o2.blackberry.cz nastav emaily s kteryma chces mit BB sparovane a pak si v telefonu nastav jako vychozi email nektery z tech co mas sparovane s BIS a bude posilat pres neho
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    DAY_SLEEPER: Napiš na catechpodpora@o2.com Ti spravují BB platformu pro O2 a dokážou více než trumpety na infolince...
    DAY_SLEEPER
    DAY_SLEEPER --- ---
    Zdravim, mozna budu vypadat jako debil, ale odesel jsem z prace, kde jsme meli vlastni Enteprise server, ke kteremu jsem se autentifikoval a ted jsem zridil BB soukrome, bohuzel u o2. Uz 3 dny se snazim rozchodit email, prijimat muzu v pohode, ale pro odesilani je porad potreba (aspon moje BB to po me furt chce) pripichnout se na nejakej Enterprise server. U o2 se vsichni tvari, ze nevi o cem mluvim. Honi mne od certa k dablu, volam jim 10x denne a porad nic.
    Ma nekdo podobnou zkusenost? Pac mit BB jen na cteni mailu je mi platny jak ciganovi mejdlo zejo..

    Diky
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    DBR: TO je drsny taky jsem si vsiml. Zajimalo by me jak vyuziju tu kameru na video hovory kdyz nemam skype...
    DBR
    DBR --- ---
    EXCITE: no prave to me taky prekvapilo
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DBR: Hm, v telefonu je i ve free verzi..
    DBR
    DBR --- ---
    EXCITE: zvlastni je ze IM+ v free verzi nema na playbooku Skype vubec ....
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DBR: jako na chat je dobrej imo im .. tam jsou snad vsechny komunikatory v jednom. Ale me jde prave o ty hovory..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: funguje to normalne na Skype jmena nebo je treba aby mel uzivatel nejaky to skype cislo?
    DBR
    DBR --- ---
    IMO je i ve verzi pro BB , funguje docela dobre ale volani jsem nezkousel
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MILAZAJICEK: skype klient je jen pro Verizon USA
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: hm neni ale neco jsem pouzival podivam se ti po po tom...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: a SIPDroid je pro blackberry?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: jo ale moc to nefacha. spis bych sel do SIPu a sip droida.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    existuje moznost jak volat zadarmo skrze Skype a data z telefonu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: no ja si myslim ze za to ty pristroje nemohou. dela to podle mne RIM nebo vodafone. nedelal to zadnej zacly tri v jeden den.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: naprosto nepochopitelny. Ja si s tebou snad ten svuj stabilni a overenej vymenim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prechazim ted s tema telefonama na exchange od vodafonu abych mel na exchange vetsi kontrolu Ale neumim to nastavit tak snad to nejak dam.. (exchange pohode ale ten blackberry server...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam