• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Mělo by se jednat o aplikaci pro jeden český portál. Každopádně muselo by to být alespoň na úrovni Windows Phone, aby se o tom vůbec dalo uvažovat a to předpokládám, že nebude?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Taky by mě to zajímalo :) Každopádně si myslím, že zatím moc nemá, pokud to nebude nějaká lehká utilitka, kterou bys psal především pro sebe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jsou někde čísla jak si si stojí BB10 v ČR oproti ostatním? Jde mi hlavně jak moc má smysl vyvíjet aplikaci pro český trh.
    PIZI
    PIZI --- ---
    MILAZAJICEK: Díky za tip. Znova se podívám. Na podcasty už jsem se dlouho nedíval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PIZI: Tak zrovna Podcast To Go me prijde jako dost rozumna aplikace.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Google co se map týče, prohlásil, že je připraven udělat nativní aplikace pro BB10 v momentě, kdy bude mít "dost uživatelů"
    Baterka se začíná sama nějak lepšit. Včera jsem byl na 10ti hodinách a dneska jsem ho v osm sundal z nabíječky a jsem stále na 75%... tak se uvidí.

    Aktuální záznamy z kalendáře se obejvujou taky na lockscreenu

    KRALLIK: Neutron Media Player umí používat boční tlačítka na přeskakování a dokonce to prostřední jakou pauzu... Díky za upozornění, právě jsem vyzkoušel

    Skype už je... Tedy zatím jen work-preview, ale fachá (je normálně na AppWorldu). Ale stejně raději jedu přes IM+
    KRALLIK
    KRALLIK --- ---
    TMSH: aktualni zaznamy z kalendare se ti objevujou nahore v hubu, kdyz jeste odscrollujes vejs nad maily

    google maps mam na Z10 z androida a fungujou dobre - nevidim problem v jejich pouziti

    za me chybi jeste poradne funkcni skype a ty aplikace na pozadi - hlavne kvuli appkam jako barevny LEDky na ruzny kontakty, IM+, viber, whatsapp

    + me neskutecne sere, ze kdyz si pustim hudbu, tak oproti starym blackberry nemuzu prepinat v kapse tracky dopredu a zpet na ovladani hlasitosti. A customizovatelny tlacitko by se taky hodilo - mel jsem ho na fotak a vyhovovalo mi to - nehlede na to, ze treba do terenu se s tim dalo zapinat a vypinat svetlo (pres appku)

    jinak ale OS10 funguje plynule a dobre .. a s tou baterkou na Z10 taky nevidim moc problemu, v beznym pouziti mi vydrzi dva dny urcite
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: tak z toho telefonu/systemu mam trochu rozporuplny pocity... po precteni tvy recenze jsem zacal dost pochybovat o koupi, ale na druhou stranu... moje pozadavky na telefon jsou:
    sprava emailovych uctu a s tim souvisejici pozadavky na psani,
    perfektni organizacni aplikace (kalendar, poznamky, ukoly, vsemozny spravce hesel apod.),
    stabilita a plynulost systemu (v cemz muj bold 9700 silne zaostava a je prakticky jedinym duvodem, proc chci upgrade),
    solidni baterka (neni tvuj pripad, snad jen vada kusu),
    solidni zpracovani,
    google mapy (nevite, jestli se chystaji?),
    a par pouzitelnych utility aplikaci..

    suma sumarum si rikam, ze pro me potreby je q10 to nejvhodnejsi, co je.. (?)

    jeste jedna otazka me napada.. je v systemu moznost dat si aktualni zaznamy z kalendare na homescreen nebo na jine viditelne misto? nebo nejaka aplikace? na os6 to resim pres fancy widgets a podobny funkcionality bych se velmi nerad vzdaval..
    PIZI
    PIZI --- ---
    FIELDMAN: Přetáčení pouze posuvníkem. Pozici kde jsem skončil si pamatuje jen někdy.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: To že podržíš klávesu a rovnou vytáčíš uložené číslo...
    PIZI: A co ti vadí na nativním? (Pominu-li fakt, že si neuvědomuji, že bych za poslední dva roky vůbec nějaké video v telefonu pustil...)
    PIZI
    PIZI --- ---
    MADBANANA: Tak to je fajn, že to po kolika generacích a letech vyřešili. Jsem zvědav až se ke mě dostane desítka, z kolika přehrávačů videa si budu moci vybírat. V app store na webu je zatím stále nevidím a na verzi OS se mě to neptalo.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PIZI: Tak si vezmi na chvili do ruky BB10 a nemel nesmysly :)
    PIZI
    PIZI --- ---
    Tak už jsem si našel věc, kterou budu lidem vysvětlovat proč si nemají kupovat BB na zábavu. Že je jen na práci.

    Neexistuje alternativní přehrávač videa. Pouze ten defaultní od výrobce. Neexistuje rozumná čtečka e-knih a neexistuje snad ani nic rozumnějšího na podcasty.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Co myslis, jako keypress dial? Kdyz z home zacnes psat cislo, tak ho muzes vytocit, kdyz pasuje do nejakyho kontakt, tak ho to ukaze a kdyz pises jmeno kontakt, tak ho to taky ukaze.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Další věc vyřešena - blesk funguje, ale jen při "normal" mode. V ostatních si nepřisvítí...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Objevil jsem "keypress dial"
    Je třeba jít do Telefonu, zvolit klávesnici s čísly (ikonka vlevo) a podržení klávesy zadává nebo spouští rychlou volbu

    ...no ale je to na tři kliknutí :(
    NICKNAME
    NICKNAME --- ---
    MADBANANA, POLOVI: ou, pardon, v tom případě se všem omlouvám za mylné informace..
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    NICKNAME: no jo jenze ono jde o mapy pro OS7.1 a min :) Dnesni update map na OS10 pro CR neprinesl nic noveho
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: tak ten bug s WinXP mě pobavil, 12lest starej operační systém a ono to na něm nejde :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam