• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Stahujte SoundHound pro BB10 :) je free!
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    jedete tady nekdo mac os x server emaily na BB10? kdyz jsem to pred tydnem zkousel v BBczech, nebyl zadny problem a fungovalo to, ted kdyz jsem to koupil, nejde to zaboha nastavit...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: Nyxdroida jsem musel srahnout z marketu a zkonvertovat na bar. Android Player jede v OS10 daleko lépe než na Playbook.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MILAZAJICEK: nyxdroid nenalezen. podcast to go zitra otestuji. dik!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: Podcast to go, Nyxdroid.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    q10 doma. nejake must have aplikace?
    NICKNAME
    NICKNAME --- ---
    ROTTWEILER: od Ledna do Května 2013
    Screen shot 2013-06-05 at
    Snad je BlackBerry unknown..
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Mělo by se jednat o aplikaci pro jeden český portál. Každopádně muselo by to být alespoň na úrovni Windows Phone, aby se o tom vůbec dalo uvažovat a to předpokládám, že nebude?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Taky by mě to zajímalo :) Každopádně si myslím, že zatím moc nemá, pokud to nebude nějaká lehká utilitka, kterou bys psal především pro sebe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jsou někde čísla jak si si stojí BB10 v ČR oproti ostatním? Jde mi hlavně jak moc má smysl vyvíjet aplikaci pro český trh.
    PIZI
    PIZI --- ---
    MILAZAJICEK: Díky za tip. Znova se podívám. Na podcasty už jsem se dlouho nedíval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PIZI: Tak zrovna Podcast To Go me prijde jako dost rozumna aplikace.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TMSH: Google co se map týče, prohlásil, že je připraven udělat nativní aplikace pro BB10 v momentě, kdy bude mít "dost uživatelů"
    Baterka se začíná sama nějak lepšit. Včera jsem byl na 10ti hodinách a dneska jsem ho v osm sundal z nabíječky a jsem stále na 75%... tak se uvidí.

    Aktuální záznamy z kalendáře se obejvujou taky na lockscreenu

    KRALLIK: Neutron Media Player umí používat boční tlačítka na přeskakování a dokonce to prostřední jakou pauzu... Díky za upozornění, právě jsem vyzkoušel

    Skype už je... Tedy zatím jen work-preview, ale fachá (je normálně na AppWorldu). Ale stejně raději jedu přes IM+
    KRALLIK
    KRALLIK --- ---
    TMSH: aktualni zaznamy z kalendare se ti objevujou nahore v hubu, kdyz jeste odscrollujes vejs nad maily

    google maps mam na Z10 z androida a fungujou dobre - nevidim problem v jejich pouziti

    za me chybi jeste poradne funkcni skype a ty aplikace na pozadi - hlavne kvuli appkam jako barevny LEDky na ruzny kontakty, IM+, viber, whatsapp

    + me neskutecne sere, ze kdyz si pustim hudbu, tak oproti starym blackberry nemuzu prepinat v kapse tracky dopredu a zpet na ovladani hlasitosti. A customizovatelny tlacitko by se taky hodilo - mel jsem ho na fotak a vyhovovalo mi to - nehlede na to, ze treba do terenu se s tim dalo zapinat a vypinat svetlo (pres appku)

    jinak ale OS10 funguje plynule a dobre .. a s tou baterkou na Z10 taky nevidim moc problemu, v beznym pouziti mi vydrzi dva dny urcite
    TMSH
    TMSH --- ---
    FIELDMAN: tak z toho telefonu/systemu mam trochu rozporuplny pocity... po precteni tvy recenze jsem zacal dost pochybovat o koupi, ale na druhou stranu... moje pozadavky na telefon jsou:
    sprava emailovych uctu a s tim souvisejici pozadavky na psani,
    perfektni organizacni aplikace (kalendar, poznamky, ukoly, vsemozny spravce hesel apod.),
    stabilita a plynulost systemu (v cemz muj bold 9700 silne zaostava a je prakticky jedinym duvodem, proc chci upgrade),
    solidni baterka (neni tvuj pripad, snad jen vada kusu),
    solidni zpracovani,
    google mapy (nevite, jestli se chystaji?),
    a par pouzitelnych utility aplikaci..

    suma sumarum si rikam, ze pro me potreby je q10 to nejvhodnejsi, co je.. (?)

    jeste jedna otazka me napada.. je v systemu moznost dat si aktualni zaznamy z kalendare na homescreen nebo na jine viditelne misto? nebo nejaka aplikace? na os6 to resim pres fancy widgets a podobny funkcionality bych se velmi nerad vzdaval..
    PIZI
    PIZI --- ---
    FIELDMAN: Přetáčení pouze posuvníkem. Pozici kde jsem skončil si pamatuje jen někdy.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: To že podržíš klávesu a rovnou vytáčíš uložené číslo...
    PIZI: A co ti vadí na nativním? (Pominu-li fakt, že si neuvědomuji, že bych za poslední dva roky vůbec nějaké video v telefonu pustil...)
    PIZI
    PIZI --- ---
    MADBANANA: Tak to je fajn, že to po kolika generacích a letech vyřešili. Jsem zvědav až se ke mě dostane desítka, z kolika přehrávačů videa si budu moci vybírat. V app store na webu je zatím stále nevidím a na verzi OS se mě to neptalo.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PIZI: Tak si vezmi na chvili do ruky BB10 a nemel nesmysly :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam