• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Koukám, že jsou dost kvalitní mapové podklady http://cl.ly/image/1P392F1e3N1S :-)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: To je dobrý nápad. :-)

    Zatím jsem si nainstaloval ten simulátor a je to celkem v pohodě. Jsem celkem překvapen v porovnání s Android. Na iOS to nemá, ale i tak je to super a asi nebude problém to za pomoci toho vyvinout.
    TMSH
    TMSH --- ---
    MADBANANA: za tu se primlouvam! :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Řekl bych, že simulátor je docela použitelnej, takže se toho neboj a hurá do toho. Před posláním do BB World klidně pošli .bar a testnu ti to.

    Jinak můžeš mi napsat appku, kam bych si poznamenával od koho / komu jsem co / kolik půjčil. Mohlo by to sčítat dluhy, připomínat, že už mám něco vrátit / někdo mi má něco vrátit atd. :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jinak dá se pro BlackBery 10 vyvinout něco smysluplného pouze za použití simulátoru a to taková aplikace, která by šla ve finále poslat do BlackBerry World? Kupovat zařízení za 12000 Kč se mi nechce a o půjčení nevím.

    Chci si prostě osahat vývoj pro tu platformu. Rovněž přijímám i návrhy, co byste jako aplikaci využili, co by mi zabralo maximálně tři dny programování. Jinak vymyslím něco sám, což bude další aplikace typu převodník měn, počasí, battery statistiky atd. :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: Si poradis najdi si něco co má 4.1cku a stav se někde v bazaru predstirej zájem Vráž si do toho simku přečti Id a posli si ho na email.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Hmmm... To já mám kolem sebe jen BB nebo iPhony... :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: DeviceID jsem si vygeneroval na nějakým Android telefonu s příslušnou verzí OS takže G Play si myslí že mám LG něco.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Jak jsi ho stáhl a překonvertoval bez Device ID?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Stahujte SoundHound pro BB10 :) je free!
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    jedete tady nekdo mac os x server emaily na BB10? kdyz jsem to pred tydnem zkousel v BBczech, nebyl zadny problem a fungovalo to, ted kdyz jsem to koupil, nejde to zaboha nastavit...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: Nyxdroida jsem musel srahnout z marketu a zkonvertovat na bar. Android Player jede v OS10 daleko lépe než na Playbook.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    MILAZAJICEK: nyxdroid nenalezen. podcast to go zitra otestuji. dik!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PRASOLET: Podcast to go, Nyxdroid.
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    q10 doma. nejake must have aplikace?
    NICKNAME
    NICKNAME --- ---
    ROTTWEILER: od Ledna do Května 2013
    Screen shot 2013-06-05 at
    Snad je BlackBerry unknown..
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Mělo by se jednat o aplikaci pro jeden český portál. Každopádně muselo by to být alespoň na úrovni Windows Phone, aby se o tom vůbec dalo uvažovat a to předpokládám, že nebude?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    ROTTWEILER: Taky by mě to zajímalo :) Každopádně si myslím, že zatím moc nemá, pokud to nebude nějaká lehká utilitka, kterou bys psal především pro sebe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jsou někde čísla jak si si stojí BB10 v ČR oproti ostatním? Jde mi hlavně jak moc má smysl vyvíjet aplikaci pro český trh.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam