• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Objevila se mi na Q10 vedle baterky ve status liště ikonka, která vypadá jako "play" (trojúhelníček mířící doleva) a telefon co dvacet sekund "bimbnul" (zahrál jeden tón...) Zuřivé mačkání to nějak odstranilo... Stalo se někomu?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Ja teda zadny predchozi BlackBerry s trackpadem nemel, takze jsem k nemu nijak neprilnul, ale jestli to takhle prtavy prectes, tak se do toho i prstem bez problemu trefis. I kdyz to teda moc nechapu, jak to muzes na starsich zarizenich precist. S tim PPI na BB10 je to Pismo sice vykresleny dobre, ale je to tak maly, ze se to cte pomerne neprijemne.
    JYYNA
    JYYNA --- ---
    MADBANANA: nyx api je ok, už v době, kdy jsem viděl do zdrojáku nyxdroida, to docela šlo. a od té doby se hodně věcí přidalo/vylepšilo
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Vetsinou si to priblizim, protoze je to stejne tak pidi, ze se mi to blbe cte (proto bych ocenil, kdyby se mi poustela mobilni verze, jak jsem psal). Kazdopadne jsem ted vyzkousel klikat na to pidi pismo, abych neplkal nesmysly a devetkrat z deseri kliku jsem se trefil na ten radek, kterej jsem chtel, takze myslim docela v pohode :) Dalsi moznost je reader mode, ale tam zas nefunguje radkovani, takze jsou obcas i dve diskuse na jednom radku, coz je dost neprehledny.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Naprosto pohodlne :) matlanim po displeji
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MADBANANA: Pošta a napsat NYXovi?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Ad. BBNyx - uplne by mi stacilo, kdyby se mi zobrazovala ta mobilni verze, jak na to?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Až bude OS 10.2 tak se třeba do BBNyxu pustím :) Během 14 dní máme slíbenou beta verzi, tak pak uvidíme. Ale NYX API jsem taky nezkoumal, tak nevím.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MILAZAJICEK: To nevím, nestudoval jsem API pro nyx, ale kolik vás je tu, kdo zaplatí 10€ a hlavně za tu cenu už budete chtít fakt něco luxusního a to zabere už týdny? Spíš jde o to, že si chci osahat vývoj pro BlackBerry a ne pro něj dlouhodobě vyvíjet (alespoň prozatím) a prostě k tomu chci něco jednoduchého a to BBNyx asi nebude. :-(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    ROTTWEILER: Tak kolik zabere nějaká základní funkcionalita? Není nás moc ,ale když to dotahnes můžeš to prodávat klidne za 5-10€
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MILAZAJICEK: To už je na více než tři dny. :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Tak napiš BBNyx, to budou tady pro všichni ;)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zatím na to Remember spokojeně používám, ale už přiřazování dluhů ke kontaktům v telefonu a jejich sčítání sčítání by byl hezkej bonus :) Pak mi vyskočí připomínka, že by mi měl Petr Novák vrátit knihu Pán prstenů, rovnou kliknu na button "Volat Petr Novák" a zeptám se ho, proč ji ještě nemám :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    ROTTWEILER:
    FIELDMAN:
    MADBANANA: a to si na takovou banilitu nevystacite s Remember?:D Reminder, evernote, outlook,... included
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Nejdřív musím odstátnicovat, což mě čeká tento čtvrtek, tak držte palce a potom se hned do toho pustím. :-)

    MADBANANA: Udělám speciální verzi jen pro tebe. :-)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: To než vyslovíš nebo napíšeš, tak máš plnovous... Je mi jedno, ja kse to bude jmenovat, hlavně že to bude fungovat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jestli to nepojmenuješ Remembrelephant, tak si snad udělám čas a napíšu konkurenční appku :D
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tak chcete to mít název pod, kterým to najdou i ostatní, který budou řešit daný problém. Slona určitě hledat nebudou. :D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MEANKITTY11: Já bych tam přecijen rád viděl toho slona :D Co třeba Remembrelephant? :D
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ROTTWEILER: Remembrall? Ale přijde na tebe Rowlingová!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam