• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Z47TC: Desítkové jsou zatím jen plnodotykový Z10 bez HW klávesnice. No a pak Q10 a Q5 s HW klávesnicí. Výsuvná konstrukce jako byl Torch zatím není a nevypadá, že by se k němu schylovalo.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Zopakuju se se svou touhou kdy mi vyhovuje kombinace qwerty a velkeho dotykoveho displeje

    Uvazuje BB s verzi v desitkove rade ala BB9800???

    Kdo vi a poradi neco jineho nez Ask Google ;)))

    Dik
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak ted mi najednou naskocila mobilni verze :) a zda se, ze dostala vyraznych zlepseni, co jsem ji poledne videl.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    mám otázku...mám zaplacený bis, ke staršímu telefonu, ale nehorázně mi to žere baterku, která už sama mele z posledního...je nějaká možnost, jak jednoduše nebýt na bb službě když nechci? zatím používám úplné zakázaní datových služeb, ale to je poměrně dost kliků nehledě na nemožnost přijímat a odesílat mms
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Blbe, protoze spocivalo v prejmenovani souboru zalohy z .bbb na .xml a prepsani verze puvodniho systemu. Problem je ten, ze ta zaloha ma pres 3 GB a tak velky xml se mi v nicem nepodarilo otevrit. Kazdopadne uz jsem prekonal problem s debugovanim aplikace, takze AIR 3.5 slape zatim jako hodinky :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: jak šlo ochcávání?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Zdá se, že se to povedlo :)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    MADBANANA: nevim jestli mas ale zkusil sem ti pridat admin prava prozatim:D
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Jinak situace s 10.2 Beta je stejna, jako to bylo na OS pro Dev Alpha -> aplikace jako Facebook, Twitter, LinkedIn atd. s integraci do HUBu jdou z BBWorldu sice stahnout, ale nejde pridat ucet. Takze doporucuji neinstalovat, pro denni pouzivani to opravdu nebude.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    POLOVI: Premiovy ucet bohuzel nemam, jinak uz by tu davno byla
    ROTTWEILER: Pro me za me...nevim moc, co to obnasi, ale lezu sem casto, tak proc ne ;)
    VSUDYCHOD: Diky, vyzkousim
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    tak uz mam, vypada to, ze to funguje, pro zajemce ke stazeni tu
    PlayBook .apk to .bar converter
    http://apk2bar.org
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    ahoj, chtel bych prekonvertovat novou aplikaci mapy.cz, ale nepusti me to ke stazeni pac nemam android telefon.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.seznam.mapy&rdid=cz.seznam.mapy&rdot=1
    najde se nejaka dobra duse ktere to pujde stahnout?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    POLOVI: Tak to dej MADBANANOVI :-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Pokud je tu nekdo s premiovym uctem muze anketu zadat a pripadne premyslim ze uz tu na to sstejne nemam moc cas to tu sledovat tak hledam dobrovolnika kteremu predat zezlo pripadne :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak prej kvůli kompatidebilitě nemůžu dávat zálohu z 10.1 na 10.2, ale dostal jsem návod, jak to ochcat, tak to vyzkouším.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Ja to zkousim na Macu a furt se tomu neco nelibi :) ale asi to bude tou betaverzi, kdyz je tak osekana. Zkusim restornout druhej telefon, co je na 10.1, a uvidime
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Restore mi fingovalo jen na MACu. Na PC jsem to tam za živýho boha nemohl dostat...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Myslel jsem si, že jo, ale teď vidím, že tam jsou snad jen mapy :) Takže možná i proto nejde ten restore. Zeptám se ještě na supportu.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: Restore funguje skvěle, ale u 10.1 mě to něšlo do každé bety. Zajímá mě jestli jsou tam jsou všechny aplikace jako v 10.1
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Co všechno? Moc jsem to nezkoumal, upřímně mě zajímá pouze update na AIR 3.5 a ostatní je mi celkem šumák, ale jestli máš nějaký konkrétní otázky, co bych měl zkusit, tak zkusím. Každopádně restore se mi ještě nepovedlo :( Funguje vám někomu restore ze zálohy v BB Link?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam