• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    BOUCNER: naposled tak někdy loni v září :-/ když se mi vrátil z opravy, všechno do něj zpětně zase naládovala...no a pak bůh ví co jsem si od tý doby naládovala
    TLOUDEV: pravda jest...jeden z 5ti důvodů proč bych nejraději pokračovala dál s 9790
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    DAGIMAGI: pravidelné zálohy sis asi nedělala co...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hell... ted ctu, ze 9790 se umi pripojovat na 5GHz wiFi (802.11a) - to je pravda? ze totiz Q10 to neumi (a to je fakt nabusenej model)
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    MILAZAJICEK: supr, takovou nějakou představu jsem měla...jen ještě asi blbej dotaz Blackberry ID není nijak spojený s tel. číslem že jo....už si to nepamatuju a bohužel měním jako krediťák i číslo :-/
    upgrade by to možná chtělo, ale to už pak do Q10 (i s tou mám trochu problém)...ale Q5 fakt ne...uvidíme, když se mi to nepovede tady půjdu do nového mno
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    DAGIMAGI: Aplikace v klidu stáhneš po té co se přihlásíš se svým Blackberry ID. Není spíš čas na upgrade třeba Q5? Ani nová už nestojí svět. http://www.max-shop.cz/blackberry-q5-red
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    Hoj všem, včera se mi podařilo pochovat ostružinu na dně řeky, tak se chci zeptat zda by někdo neměl v šuplíku nepotřebnou, ale funkční 9790 a neví co s ní...případně jiný s min. os7 - nabídky a návrhy prosím do pošty

    Jelikož je ztráta čerstvá, ještě jsem nevyhledávala postup, budu moci nějak převést placené appky do nového přístroje? pokud má někdo ověřený postup sem s tím :-)

    předem díky za cokoliv
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JAMILLOS: napr. pres BB PlayBook App Manager (plugin do chrome).. jako zacatecnik s BB zatim nevim o jinych cestach, ale tuhle jsem uz stihl objevit.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    A jak si tam teda stáhnu/nainstaluju .jad soubor z kompu?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Asi ten tarif stejně budu muset změnit. Navíc na bb apps mi to hází nějakej connection error, ačkoli mám všechno akutlizovaný...
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    JAMILLOS: tak to je mi záhada, sama mám 9790 a na BIS nejedu-takže kvůli tomuhle není určitě potřeba...se bojím,že v O2 nebudou vědět nic, leda že by tady někdo k tomu ještě něco měl..
    pak už jen můžu odkázat shopblackberry.cz jsou tam kluci koumáci...
    jinak appky jsem stahovala jak přes desktop, tak z mobilní verze BW a nebo pomocí Qr...jenže to si musíš nejdřív stáhnout...chm, tak kdyby nikdo neporadil zkus kontaktovat výše uvedené
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    DAGIMAGI: Právě že ne, protože abych ty informace mohl do mobilu zadat, tak by mě to muselo pustit aspoň do toho menu, a ne mi to tam psát, že bez připojení to nejde.
    A taky by mě zajímalo, jak tam dávat aplikace ručně stažený z netu - přes BB desktop software to nějak nejde, pouze je tam záložka aplikace, ale to chce jenom nějaký systémový soubory. Dřív (u Nokie) jsem kliknul na ten staženej .jar soubor a nainstalovalo se to.
    Jinak přes wi-fi to nefunguje, stejně jako přes edge... Že by teda ten bis?
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    MUI: nic z toho nemam :-/
    DAGIMAGI
    DAGIMAGI --- ---
    JAMILLOS: tak pardon, nejdřív mě napadla BIS, pak jsem si přečetla po druhý a do BW se dostaneš i bez, stačí WiFi...já jsem se kdysi k BW a aplikacím poprvé přihlašovala/zakládala účet přes komp (telefon k noťasu a Blackberry apps na netu) to jde?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Zdar lidi, potřebuju poradit.
    Mám novou ostružinu ráže 9790. Mám ovšem problém s nastavením Blackberry World. Napíše mi to, že se to nemůže spojit se serverem a že mám ověřit spojení atd. Když jdu do nastavení/zařízení a do BB ID, tak mi to napíše, že bez připojení k síti nelze informace aktualizovat, takže tam ani nemůžu vepsat svůj mail atd.
    Tahle aplikace je asi dobrá na stahování dalších apps, protože jak jsem tak vysledoval, tak na netu toho obecně zrovna moc není nebo to není pro tenhle model.
    Neporadil by mi někdo, případně i nějakou alternativu? Nevim, jestli by mi s tímhle na O2 poradili. Díkes.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    WERONYCZKAA: to není normální. to dělá nějaká aplikace co jsis tam do instaloval.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    nevím jak ostatní, ale mně to zavibruje jako sms a pak se objeví tohle a navede mě to do App World...

    KUBULA
    KUBULA --- ---
    WERONYCZKAA: taky mi chodi. mam za to, ze to dela BatteryDoctor
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Mě to nedělá a jediná aplikace, která mi to dělala byl App Stalker a ten to dělat měl.
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    no na telefon :D BB 9900..takové to APP of the day, nebo tak nejak z BB World..nevim jestli to nedělá nejaká aplikace, ale neprijde mi, ze bych tam měla nějaké blbosti...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    WERONYCZKAA: Kam ti chodí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam