• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: hmm, zde bych videl spis problem na AP ze mas mozna nastavene client isolation, nicht wahr?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    YARDIK: Kdepak, mail jen soukromý. Nicméně ono to v podstatě funguje. Jenže to funguje jen přes drát, ne přes wifi, což je to, co mě štve.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    JOSEF_K: zdar, nemas tam nahodou nastaveny nejaky firemni email? Ja ho tam mam a s tim se mi natahly politiky - napr na nastaveni zamykani telefonu a jedna, ktera nedovoluje udelat zalohu pres Link.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Už si začínám připadat trochu dementně, ale pořád se mi nedaří na Z10 rozchodit bb link. Resp. připojení přes wifi. Když je telefon připojený kabelem, tak app v compu hlásí, že zařízení je připojeno a všechno funguje, jak má. Samozřejmě je zaškrtnutý, že je povoleno se připojit přes wifi i přes datový služby. Nicméně jakmile odpojím kabel od compu, tak app v compu hlásí, že zařízení je odpojeno, přestože telefon i počítač jsou připojený ke stejný wifi. Nejpodivnější je, že se z telefonu takhle dostanu k souborům v počítači, ale z počítače se do telefonu zkrátka nedostanu (což je asi to jediný, k čemu tu app hodlám používat). Tušíte někdo, v čem může být problém?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Takový dotaz, má smysl kupovat BB10 telefon člověku, který moc nevládne cizími jazyky? Slyšel jsem, že relativně málo aplikací je dostupných v češtině. Blackberry ani nemá českou verzi webu, čímž mě teda nepřesvědčili.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Stravu jsem neměl možnost vyzkoušet, ale Endomondo funguje parádně, takže se není čeho obávat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak Strava ze Snapu na BB10 nefunguje, neb vyžaduje Google Play services a na AppWorld není.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no ten je...
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    TLOUDEV: prodam ti svoji. jak vyjde passport tak se neudrzim. kdyztak zpravu kolik na ni mas.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    nepouzivate nekdo renamed todo se syncem na drobox ? nejak mi ten sync nefunguje. bud to vykydne na zadosti o pristup do droboxu, nebo se to i sparuje, ale pri startu aplikace to donekonecna pise sync error ...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MUI: prodej mi tvou Q10.. ja svoji utopil v hajzlu a chci ho zas.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: ale skvěle to řeší nezaměstnanost. Prace na minutu s klávesnici zabere tři minuty myši a deset s dotykovým rozhraním :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Skvělá poznámka! Nástup dotykových technologií prostě zkurvil webový a UI design. Všude zbytečný místo. v poslední době se mi stýská po DOSu :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: mě stejně nejvíc vyhovoval OS5 takze Bold 9000. Pak už to byli polodotekovy sragory zbytečně plýtvání mistem na displeji.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Je fakt, že klasický BlackBerry jsem nikdy neměl, ale musím říct, že po iPhonu ani Androidu se mi nestýská a když na to přijde, tak po Z10 taky ne.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Mám Q10 už více jak rok a po Torchi se mi stýská stále...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Tak ono to ovládání je asi trochu nezvyk při předhodu z legacybb, ale kdybys tomu věnovala ty dny dva, tak už Q10 nedáš z ruky ;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no to jsem tím chtěla říct :-), že původně jsem chtěla a těšila se na clasica a teď jchci edině passporta
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: jaká já chtěla clasika, není to snad ani 20 příspěvků zpátky, kdy ho obhajuju, ale passporta chci taky! Sice nevím, jak to udělám, ale chci ho....
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    Voice Command Battle: BlackBerry Assistant vs Siri vs Google Now
    https://www.youtube.com/watch?v=QdJ4_kxL8v4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam