• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    ...teda zalezi asi taky, zda mas comp pripojeny do site kabelem nebo take pres wifi... pokud kabelem, pak by tomu tvuj popis odpovidal (na comp se z telefonu dostanes). pokud take pres wifi, pak je to pro me trochu zahada.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JOSEF_K: hmm, zde bych videl spis problem na AP ze mas mozna nastavene client isolation, nicht wahr?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    YARDIK: Kdepak, mail jen soukromý. Nicméně ono to v podstatě funguje. Jenže to funguje jen přes drát, ne přes wifi, což je to, co mě štve.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    JOSEF_K: zdar, nemas tam nahodou nastaveny nejaky firemni email? Ja ho tam mam a s tim se mi natahly politiky - napr na nastaveni zamykani telefonu a jedna, ktera nedovoluje udelat zalohu pres Link.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Už si začínám připadat trochu dementně, ale pořád se mi nedaří na Z10 rozchodit bb link. Resp. připojení přes wifi. Když je telefon připojený kabelem, tak app v compu hlásí, že zařízení je připojeno a všechno funguje, jak má. Samozřejmě je zaškrtnutý, že je povoleno se připojit přes wifi i přes datový služby. Nicméně jakmile odpojím kabel od compu, tak app v compu hlásí, že zařízení je odpojeno, přestože telefon i počítač jsou připojený ke stejný wifi. Nejpodivnější je, že se z telefonu takhle dostanu k souborům v počítači, ale z počítače se do telefonu zkrátka nedostanu (což je asi to jediný, k čemu tu app hodlám používat). Tušíte někdo, v čem může být problém?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Takový dotaz, má smysl kupovat BB10 telefon člověku, který moc nevládne cizími jazyky? Slyšel jsem, že relativně málo aplikací je dostupných v češtině. Blackberry ani nemá českou verzi webu, čímž mě teda nepřesvědčili.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Stravu jsem neměl možnost vyzkoušet, ale Endomondo funguje parádně, takže se není čeho obávat.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak Strava ze Snapu na BB10 nefunguje, neb vyžaduje Google Play services a na AppWorld není.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no ten je...
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    TLOUDEV: prodam ti svoji. jak vyjde passport tak se neudrzim. kdyztak zpravu kolik na ni mas.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    nepouzivate nekdo renamed todo se syncem na drobox ? nejak mi ten sync nefunguje. bud to vykydne na zadosti o pristup do droboxu, nebo se to i sparuje, ale pri startu aplikace to donekonecna pise sync error ...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MUI: prodej mi tvou Q10.. ja svoji utopil v hajzlu a chci ho zas.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: ale skvěle to řeší nezaměstnanost. Prace na minutu s klávesnici zabere tři minuty myši a deset s dotykovým rozhraním :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Skvělá poznámka! Nástup dotykových technologií prostě zkurvil webový a UI design. Všude zbytečný místo. v poslední době se mi stýská po DOSu :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: mě stejně nejvíc vyhovoval OS5 takze Bold 9000. Pak už to byli polodotekovy sragory zbytečně plýtvání mistem na displeji.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    FIELDMAN: Je fakt, že klasický BlackBerry jsem nikdy neměl, ale musím říct, že po iPhonu ani Androidu se mi nestýská a když na to přijde, tak po Z10 taky ne.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Mám Q10 už více jak rok a po Torchi se mi stýská stále...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MUI: Tak ono to ovládání je asi trochu nezvyk při předhodu z legacybb, ale kdybys tomu věnovala ty dny dva, tak už Q10 nedáš z ruky ;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: no to jsem tím chtěla říct :-), že původně jsem chtěla a těšila se na clasica a teď jchci edině passporta
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: jaká já chtěla clasika, není to snad ani 20 příspěvků zpátky, kdy ho obhajuju, ale passporta chci taky! Sice nevím, jak to udělám, ale chci ho....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam