• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Taky me to vytaci. Reseni je vytvorit kontakt novej a pak je spojit. Vysledek stejnej, jen o par kliknuti vic.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám trochu problémy s novým telefonem :)
    V Q10 ..když uložím telefonní číslo do kontaktu, kterej je tahanej z FB, cislo se po ulození neuloží :)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: kdes ho mela šanci vohmatat?
    P19
    P19 --- ---
    Měl by někdo zájem o Z30?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    premyslim o q10, na heurece se da sehnat uz za 6500. pristi mesic mi prijede navsteva z kanady, myslite ze by se tam dala sehnat levneji? co jsem tak googloval tak jsem zatim nachazel vyrazne drazsi...
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Měl bych tu 9600 Bolda s špatným kontaktem v displayi včetně koženého pouzdra a zadního ochranného krytu, kdyby měl někdo zájem piště do zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: no já mám právě taky 7čku...ale když jsem zjistila, kdy mi končí smlouvaa jelikož mám v plánu passporta, tak to asi nechám být zatím...l
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KUBULA: zdarma bych tomu uplne nerikal... data roaming je furt drahej jak svina.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: bb10 uz nejede ten tradicni BIS a je tak zdarma ne? ovsem nemam overeno, mam bb7
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: to je nechutný...já právě zjistila, že přeci jenom platím u tmobilu....no toto je asi poslední kapka...doufám, že jakožto nový zákazník příští rok na jaře dostanu možnost passporta na splátky a tmobile mi může....
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: neplati;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    chápu správně, že BIS se u vodafonu neplatí?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EXCITE: jeste je moznost si nahodit 10.3 rom a v ni je integrovanej amazon appstore
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    EXCITE: nevim, ja to instaloval podle navodu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    HONCKA: teď ale koukám ,ten návod na instalaci SNAPu vyžaduje pc a Chrome na compu.. to je pro mne problém... jinak to nejde?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    EVZENECEK: já to tahal rovnou z Q10 přes rozhraní qoogle play, SNAp neznám, může mi ho linknout?
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    EXCITE: Nesmíš to instalovat přes Google play z kompu, ale přes SNAP - BB aplikaci.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak mám BBQ10, zkoušel jsem nainstalit nějaký Android apky z Google play a prej "nemám zařízení".. víte jak na to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam