• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: tak BIS ti nabizel snad tvuj operator ne? Vzdyt to jsou jen servery nainstalovane u operatora pro lidi kteri nemaji vlastni BES server
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: no prýávě jsem tak nějak žila v domění, že BIS s os10 už jen nepotřebuju na full provoz blackberry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    takže se systémem OS10 jsem fakt už nadobro odkázaná na tarifi svýho operátora jo...no to je prostě strašná rána...nejsem internetový maniak, ale zvykla jsem si na to, že se nestarám a dostanu se vždy, když chci....
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: zalezi to jen a pouze na operatorovi zda ho nabizi ci ne ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    SCHEEZE: prave ze s 10 ne.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    TLOUDEV: BIS snad muzes mi i s novym systemem.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, prosim o radu: jaky model ze "stare rady" (pred systemem 10) je nejnaslaplejsi? Potrebuji na 3 mesice mimo republiku, takze na data urcite jedine BIS, bo vodafoun mi zrusil vsechny dobre roamingove tarify a nabizi pouze jeden, ktery ma limit 300M, coz je celkem o hovnu. A nebo pry za 69,- Kc na den, coz by me vyslo za cca 100 dni, kdy budu na cestach, na solidni pruvan v penezence. Takze potrebuju urychlene sehnat stary BB s RIM OS. Nemate neco po ruce, idealne v Praze?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: Taky me to vytaci. Reseni je vytvorit kontakt novej a pak je spojit. Vysledek stejnej, jen o par kliknuti vic.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám trochu problémy s novým telefonem :)
    V Q10 ..když uložím telefonní číslo do kontaktu, kterej je tahanej z FB, cislo se po ulození neuloží :)
    PRDELKA
    PRDELKA --- ---
    MUI: kdes ho mela šanci vohmatat?
    P19
    P19 --- ---
    Měl by někdo zájem o Z30?
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    premyslim o q10, na heurece se da sehnat uz za 6500. pristi mesic mi prijede navsteva z kanady, myslite ze by se tam dala sehnat levneji? co jsem tak googloval tak jsem zatim nachazel vyrazne drazsi...
    DARK_CLERIC
    DARK_CLERIC --- ---
    Měl bych tu 9600 Bolda s špatným kontaktem v displayi včetně koženého pouzdra a zadního ochranného krytu, kdyby měl někdo zájem piště do zpráv
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: no já mám právě taky 7čku...ale když jsem zjistila, kdy mi končí smlouvaa jelikož mám v plánu passporta, tak to asi nechám být zatím...l
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KUBULA: zdarma bych tomu uplne nerikal... data roaming je furt drahej jak svina.
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: bb10 uz nejede ten tradicni BIS a je tak zdarma ne? ovsem nemam overeno, mam bb7
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KUBULA: to je nechutný...já právě zjistila, že přeci jenom platím u tmobilu....no toto je asi poslední kapka...doufám, že jakožto nový zákazník příští rok na jaře dostanu možnost passporta na splátky a tmobile mi může....
    KUBULA
    KUBULA --- ---
    BOUCNER: neplati;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    chápu správně, že BIS se u vodafonu neplatí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam