• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    podařilo se mi nastavit si passporta, abych ho mohla připojit k PC jako velkok.zař., ale pouze pro sd kartu, telefon jako takový se mi "neotevře", nemám na některých počítačích možnost a ani chuť instalovat bland či link, nevíte někdo, jak to na OS10 nastavit, abych viděla klasicky rozsložkovaný celý bb včetně karty?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    VITEKK: Aha, tak me zasadne v kontaktech.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    FIELDMAN: To by mohla být příčina i u mě, dík že v tom nejsem sama :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak nainstalováno, díky :-)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HEXXX: trapas...tuhle stránku si pamauju, ale bude jedna z těch posledních, co už jsem pak nečetla a ptala se tady...no na OS7 jsem byla decánko pozadu. I s tím skypem jsem naposledy četla, že pro BB není a nebude a ejhle, normálně ke stažení na worldu a pracuje výtečně :-)
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    Jak instalovat aplikace do BlackBerry 10 a BlackBerry PlayBook skrze PC a Mac – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...talovat-aplikace-do-blackberry-10-a-blackberry-playbook-skrze-pc-a-mac/
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    snap jsem cpal do me Q5 nejak pres usb a Chrome... google nic nehlasi?!
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: každopádně díky .-)
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: v telefonu v nastaveni security spustit developer rezim a pak treba pres B10 / PlayBook App Manager nekde tu bude asi presnejsi navod
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ale ten snap mě stejně zajímá
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: aha..tak tam je jakási nová verze :-O, jdu ji zkusit
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    POLOVI: no v bb storu jsem ho nenašla v takovém stavu, aby mi to netrhalo nervy a tady tu stránku mám taky, jen si nevím rady s tím, jak to dostat a pustit v telefonu. Do dneškajsem jela na starém programu BB deskop pro OS nižší než je 10tka
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    BOUCNER: skype je v BB storu ne
    a snap hyr http://redlightoflove.com/snap/
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nevím, kde dělám chybu, ale nemůžu najít aplikaci SNAP na to, abych si mohla z google play stáhnout skype, poradíte prosím?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak už se sbližujeme s passportem...na první dotek prostě paráda...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Existuje způsob, jak bezdrátově propojit Apple TV s BB10 telefonem pro sdílení obrazu nebo si prostě musím koupit iPhona nebo nějakej Miracast dongle?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    EXCITE: VSUDYCHOD: Endomondo je super, doporučuju! Jen mám teď nějakej bug s premium účtem, kterej mi vyprší v únoru a když jsem si ho chtěl prodloužit, tak mi appka píše, ať to koupím na webu a na webu mi to píše, ať to koupím v appce :D
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: endomondo, je to sice port, ale funguje dobre, navic endomondo webovy rozhrani je dobre zpracovany... (a stejne si casem koupis hodinky, anebo prestanes behat;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EXCITE: jop
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOUCNER: bez hlášení km, to znamená,že ti do toho nekecá za běhu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam