• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak sem se tesil na blend, a pracovni zona je zakazana nasima IT policy. :/

    MADBANANA: asi sem retard, ale kde zmenším font v hubu?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tak jsem právě po asi dvouhodinovém boji zvítězil nad systémovou aktualizací u Z10, a přestože padlo hodně sprostých slov, tak ve výsledku musím říct, že bb blend je tak dobrá app, že snad na compu přestanu používat thunderbird. BB link mi přišel naprosto debilní a stejně se ho nikdy nepovedlo kloudně rozchodit (přes kabel šel, přes wifi ne), ale blend je fakt paráda.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB: Dělám produkci. Telefon mě živí... :)
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    FIELDMAN: diky, jojo, dival jsem se, cos psal.. mam 2 email ucty;) uvidim jeste par dni, pak ho kdyztak vratim... necely den je opravdu malo.
    hehe by me zajimalo, co delas, kdyz mas 12 email uctu...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ROXTYDY_A_BIBOB:
    - Je možně, že se zajíždí (zvlášť jestli máš jako já 12 mailových účtů a přes 3.000 kontaktů), ale obecně - baterka je mizerná.
    - Můj nevrzal
    - Nemohu nyní posoudit, ale jinak doporučuju koupit za pár šupů androidí appku Nyxdroid a přes Snap jí natáhnout.
    - Někomu se to děje, někomu ne... Globální řešení jsem zatím nenašel.

    Jinak jsem sem svoje zkušenosti s Classicem ohledně výdrže dával nedávno...
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    hmm blend super, ale je velkou skodou, ze neukazuje ukoly z remember..
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ahoj, koupil jsem si BB classic (jsem zcela nový uživatel BB) a rád bych se vás zeptal na několik věcí:

    - baterka mi nevydrží pomalu ani den a to ho skoro nepoužívám (20 hovorů, pár MB internetu, nonstop pripojen Blendem, poloha vypnuta). Je možné ze je to tim, ze je novy a instaluji se blbosti atp.? nebo spatny kus? reklamovat?

    - vrze mi tlacitko "cancel/polozit telefon". je to bezne u BB? Reklamovat?

    - jak uz tady MUI zminila - kdyz pisu na nyxu, tak je desive dlouha prodleva. zatim jsem na to na jinych strankach nenarazil. nevite, co s tim?

    - po updatu OS mi to potichu vyzvani (ikdyz jsem zvysil na max. ton vyzvaneni). vim, ze to tady uz nekdo zminil - mate reseni?

    Pokud ta baterka bude pouzitelnejsi, tak je to dobry telefon!

    dik!
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Jestli máš Q10, udělej to!
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    EXCITE: Jo, je to pěkný, a ty bugy a nepříjemnosti snad zas brzo vyřeší.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak sakra mám to updatovat nebo ne? :)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Musíš mít v Input languages nastavenou češtinu. Pak jsou znaky s diakritikou při dlouhém podržení tlačítek...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Tak taky zaktualizováno. Nic z toho co psal EVZENECEK se mi neděje.

    Spíš mám problém tochu off, a to, že se mi na Macu nechce pustit Blend... Jestli je tu nějakem mekista ať se mi prosím ozve do pošty.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    FIELDMAN: Q10 tedy tlacidla
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: A máš s tlačítkama nebo ne?
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    HEXXX: Zkus si zmenšit font. Já si ho při instalaci leaku z nějakýho důvodu změnil a specialne u hubu mi to přijde dobrý.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    tak na q5 update pres bblink v poradku a system se zatim chova korektne.
    jen mi prijde, ze dost veci je predelanych pro vetsi displaye a treba s hubem se mi pracuje hure...
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    BOUCNER: Nene, mám to vyplé.
    V minulé verzi byla zas chyba, žes musel mít nastaveno připojování k windows a ne mac, tato možnost teď úplně zmizela.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    EVZENECEK: nefunguje ti bblink? a nemáš zapnutý storage na sd kartě přes usb? protož to teď nefunguje zároveň :-(((((
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    Na Z10 mě update docela nasral.
    Po updatu jsem musel 3x resetovat, než byl telefon použitelný.
    Telefon je mnohem tišší - musím přidat 4 stupně hlasitosti výš, abych se dostal na původní před updatem.
    Přestalo mi fungovat připojení na PC k BB Link.
    Rozdělily se mi kontakty a i přes zaškrtnuté "automaticky spojovat" jsem to musel dělat ručně
    Vypadl mi z HUBu FB účet a musel jsem reinstalovat app
    Nezobrazují se mi ikonky kontaktů v aplikaci telefon - jen v kontaktech a při vyzvánění.
    Systém mi přijde, že je spíš pomalejší.

    Schválně, an co ještě přijdu...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tak jsem trosku zklamanej, update neprosel pres telefon ani pres BB Link, musem jsem udelat factory reset a mam po 8 hodinach konecne updatovano:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam