• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: a nebo stačí vyvolat menu hubu a pak kliknout do prostoru seznamu zpráv. dělá mě to taky. myslím ze se update moc nepovedl.
    navíc, v exchange to některým lidem se zvojily kontakty tak ze tam měli ty ze zálohy a následně ještě jako bonus ty z exchange. (a pro jistotu je to pak sehrálo s exchange takže jsou 2x vsude)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Je to trochu zmatený :)
    TLOUDEV: na Q10 mi to nedělá... dokážeš to s tím HUBem popsat přesněji? No a OpenVPN support se řeší. Dokonce je to jako vote na developer blogu.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    TLOUDEV: blend mi foci i na OS X
    fotak muzes ovladat i pomoci cudliku hlasitosti
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tyjo... tak ten update systemu je nejakej divokej: kdyz mam v HUBu nejakej mail, ze kteryho kliknu na odkaz na web, pak posunutim gestem zpet na hub ziskam sice pohled na hub, ale zatuhlej v posledni pozici. teprve posun na homescreen a zpet to opet odblokuje.
    ocekaval bych taky, ze tagovani jednotlivych uctu v HUBu barvama bude mit vetsi limity, nez 6 prednastavenych barev.
    Blend je pouze pro win.
    OpenVPN support nikde.
    Inu - nevim, co je tak "noveho" - za me teda akorat zmena z designu, na ktery jsem byl zvykly (hlavne u fotaku me irituje, ze musim trefovat "cudlik", a ze tuknutim na kameru okamzite zahajim zaznam)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ED_EDDIE: BB Protect (zatim) nemam, ale uz mam svou Q5, takze brzy bude i BB Protect. Ale i tak díky...
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    PJGEPR: pokud máš BB Protect, tak jde spustit zvuk online.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Da se nejak BB s OS10 donutit na dalku aby zacala vyzvanet ci vibrovat, kdyz ma vypnute zvuky? Nevim kde je, ale vim, ze ma vyple zvuky :(.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: aha. to dělá. net framework a to ze sp3 má optimalizaci na vicejadro
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Narazil jsem právě na ofiko instalátor který fixne jen ten bug bez nutnosti udatu systému... Bylo to určitě přímo na stránkách BB a dostal jsem se na to skrzevá diskuse, ale buď to stáhli, nebo jsem jantar a nemůžu to najít.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: jojo uz je leak s tim fixem, ale od jiste doby sem se rozhodl neinstalovat leaky.. Navic zatim se mi to stalo jen jednou a po restartu to bylo ok, pokud se to nezhorsi tak snad vydrzim
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BlackBerry 'Keian' is an all new BlackBerry 10 slider | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/blackberry-keian-all-new-blackberry-10-slider
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ED_EDDIE: Stává se to do 5 minut po restartu, než se načtou kontakty... Jinak ne.
    BOUCNER: Vyzkouším a dám vědět. Chci si akorát koupit premium BeOnRoad přes in-app.
    VITEKK: Už jsem někde viděl instalátor na fix. Ale nějak ho nemůžu znova najít.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RAINBOF: mám přes 10let starou plečku a ten SP3 brutálně zpomaluje celej systém.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: proč? licence nebo. net?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    tak se mi prave projevil "blikaci bug" na passportu.. BB prej uz pracuje na oprave, doufal sem ze se mi vyhne..
    IMG 0237
    https://www.youtube.com/watch?v=PXRGOV-HeB0
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VSUDYCHOD: Já to udělal omylem,když jsem chtěl na sjezdovce natáčet video a jak je to nový,tak jsem blbě klikal a včera jsem zjistil,že tam i "fotky" širokoúhlé a v ještě lepší kvalitě :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: jo to jo, pak se telefon (respektive karta) tvari jako obycejna fleshka
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    EXCITE: tu "sirokouhlost" si na fotaku nastavis zmenou pomeru stran na 16:9, nemusis kvuli tomu tocit video;)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    VITEKK: pak ale nevidíš telefon a tvá karta je bez hesla....což znamená, že si každej připojí telefon přes usb projede celou kartu
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: ono by to melo teoreticky fungovat i bez linku.. Zkousel si v settings/storage and acess/acess using USB nastavit mass storage?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: BB link se mi snaží instalit v práci na Win 7,ale do updatu jsem našel Q10 prostě jen jako další disk bez jakýhokoliv můstku..
    ten BB link chce koukám, jako všechno, WXP SP3 a ten mít nebudu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: blend se odmita instalovat i na vistach, ale bb link by mel porad bezet..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Tak po týdnu můžu ohodnotit update Q10.. výrazně se prodloužila výdrž baterky, je s občasným pouštěním dat nebo wifi jsem v cizině vydržel s nabitím 4 dny. Foták bych řekl,že fotí lépe (když se "jakože fotí" kamerou,tak je to ještě lepší a širokoúhlé), ovládání bych řekl že je více intuitivní, v Hubu se mi líbí to zrychlené mazání více položek..
    Co se mi nelíbí je,že už se přes Win XP Sp2 do telefonu vubec nedostanu, snaží se to instalovat Blend, kterej vždy klekne..takže žádný mass storage ani nic podobného, prostě je to zakletý..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam