• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    KORKMAZ: potvrzuji. taky mam na q5 par smitek prachu mezi sklem a displejem
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KORKMAZ: jako pod sklem? kvalitni telefony by mely bejt sestrojeny aby se tam prach nedostal. tak me napada, ze q5 berou jako lowend a neresej to, nebo nejakym padem mas neco prohly/ohly nebo uz byl oteviranej... me se to stavalo u lacinejsich androidu. Mam Q10 z treti ruky celkem jetou a neni tam ani smitko....
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tě pic, hele zjistil jsem, že zhruba po 10 měsících mám celkem zaprášený displej na Q5...nosím ho převážně v brašně, po kapsách málokdy. Zaprášený diplej považuju za dost neobvyklou věc, naposledy se mi to stalo u nákýho pra eriksonu. Zažil někdo něco podobného?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mě se zase ztratilo nastavení zvuku sms atd...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: určitě jdou,....ale teď je to myslím přes jednotlivé profily
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VSUDYCHOD: hmmm, linux NENI OSX, pro OSX je ke stazeni, pro lin ne-e. jako chapu ze wine, ale radeji ozelim.

    FIELDMAN: ja vim, uz jsem tam hlasoval, ale uz je to pul roku :-))) ad HUB - viz RAINBOF

    Jo a nemate nekdo tip na appku na cteni RFID? a konkretne pak na RFID platebni karty? Androidacka ze snapu mi nefacha, nevim, zda NFC "projde" do androidiho environmentu...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Doporučuju appku Contact X - skvěle hledá a sdružuje duplikáty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: a nebo stačí vyvolat menu hubu a pak kliknout do prostoru seznamu zpráv. dělá mě to taky. myslím ze se update moc nepovedl.
    navíc, v exchange to některým lidem se zvojily kontakty tak ze tam měli ty ze zálohy a následně ještě jako bonus ty z exchange. (a pro jistotu je to pak sehrálo s exchange takže jsou 2x vsude)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Je to trochu zmatený :)
    TLOUDEV: na Q10 mi to nedělá... dokážeš to s tím HUBem popsat přesněji? No a OpenVPN support se řeší. Dokonce je to jako vote na developer blogu.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    TLOUDEV: blend mi foci i na OS X
    fotak muzes ovladat i pomoci cudliku hlasitosti
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Q10 - mám pocit,že nějak blbne pohyb v kalendáři, při přepínaní mezi pohledem na týden a měsíc..skáče to úplně nesmylně
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tyjo... tak ten update systemu je nejakej divokej: kdyz mam v HUBu nejakej mail, ze kteryho kliknu na odkaz na web, pak posunutim gestem zpet na hub ziskam sice pohled na hub, ale zatuhlej v posledni pozici. teprve posun na homescreen a zpet to opet odblokuje.
    ocekaval bych taky, ze tagovani jednotlivych uctu v HUBu barvama bude mit vetsi limity, nez 6 prednastavenych barev.
    Blend je pouze pro win.
    OpenVPN support nikde.
    Inu - nevim, co je tak "noveho" - za me teda akorat zmena z designu, na ktery jsem byl zvykly (hlavne u fotaku me irituje, ze musim trefovat "cudlik", a ze tuknutim na kameru okamzite zahajim zaznam)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ED_EDDIE: BB Protect (zatim) nemam, ale uz mam svou Q5, takze brzy bude i BB Protect. Ale i tak díky...
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    PJGEPR: pokud máš BB Protect, tak jde spustit zvuk online.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Da se nejak BB s OS10 donutit na dalku aby zacala vyzvanet ci vibrovat, kdyz ma vypnute zvuky? Nevim kde je, ale vim, ze ma vyple zvuky :(.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: aha. to dělá. net framework a to ze sp3 má optimalizaci na vicejadro
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Narazil jsem právě na ofiko instalátor který fixne jen ten bug bez nutnosti udatu systému... Bylo to určitě přímo na stránkách BB a dostal jsem se na to skrzevá diskuse, ale buď to stáhli, nebo jsem jantar a nemůžu to najít.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    FIELDMAN: jojo uz je leak s tim fixem, ale od jiste doby sem se rozhodl neinstalovat leaky.. Navic zatim se mi to stalo jen jednou a po restartu to bylo ok, pokud se to nezhorsi tak snad vydrzim
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    BlackBerry 'Keian' is an all new BlackBerry 10 slider | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/blackberry-keian-all-new-blackberry-10-slider
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    ED_EDDIE: Stává se to do 5 minut po restartu, než se načtou kontakty... Jinak ne.
    BOUCNER: Vyzkouším a dám vědět. Chci si akorát koupit premium BeOnRoad přes in-app.
    VITEKK: Už jsem někde viděl instalátor na fix. Ale nějak ho nemůžu znova najít.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RAINBOF: mám přes 10let starou plečku a ten SP3 brutálně zpomaluje celej systém.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: proč? licence nebo. net?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam