• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SAMGARR: Q5, pada "furt", prachu pod sklem dost...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ja mam Q5 z druhe ruky, nemam pouzdro ani folii, par padu uz zazila a prach pod sklem zadnej.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Zajimavy, asi proste konstrukcni chyba no. Jak sem psal, Q10 sem 3. majitel a je opravdu silneji obnosena a pod sklem ani smitko.
    HEXXX
    HEXXX --- ---
    KORKMAZ: potvrzuji. taky mam na q5 par smitek prachu mezi sklem a displejem
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BALOSH: No low end nevim, jelikož ve svý době to byl snad jeden ze dvou mobilů, který vyráběli a nasadili to na trh tak za 10k. Jako všiml jsem si toho teprve ted, když jsem pořádně vyčistil displej od otisků, ale něco tam bude. Nebo to taky můžou být nějaké vadné pixely, ale je to i na vypnutém telefonu. Jinak telefon jsem dostal jako funglovku a ještě mi nikdy nespadnul a mám zadní gumovej kryt
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    KORKMAZ: jako pod sklem? kvalitni telefony by mely bejt sestrojeny aby se tam prach nedostal. tak me napada, ze q5 berou jako lowend a neresej to, nebo nejakym padem mas neco prohly/ohly nebo uz byl oteviranej... me se to stavalo u lacinejsich androidu. Mam Q10 z treti ruky celkem jetou a neni tam ani smitko....
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tě pic, hele zjistil jsem, že zhruba po 10 měsících mám celkem zaprášený displej na Q5...nosím ho převážně v brašně, po kapsách málokdy. Zaprášený diplej považuju za dost neobvyklou věc, naposledy se mi to stalo u nákýho pra eriksonu. Zažil někdo něco podobného?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mě se zase ztratilo nastavení zvuku sms atd...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MUI: určitě jdou,....ale teď je to myslím přes jednotlivé profily
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    VSUDYCHOD: hmmm, linux NENI OSX, pro OSX je ke stazeni, pro lin ne-e. jako chapu ze wine, ale radeji ozelim.

    FIELDMAN: ja vim, uz jsem tam hlasoval, ale uz je to pul roku :-))) ad HUB - viz RAINBOF

    Jo a nemate nekdo tip na appku na cteni RFID? a konkretne pak na RFID platebni karty? Androidacka ze snapu mi nefacha, nevim, zda NFC "projde" do androidiho environmentu...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    RAINBOF: Doporučuju appku Contact X - skvěle hledá a sdružuje duplikáty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TLOUDEV: a nebo stačí vyvolat menu hubu a pak kliknout do prostoru seznamu zpráv. dělá mě to taky. myslím ze se update moc nepovedl.
    navíc, v exchange to některým lidem se zvojily kontakty tak ze tam měli ty ze zálohy a následně ještě jako bonus ty z exchange. (a pro jistotu je to pak sehrálo s exchange takže jsou 2x vsude)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    EXCITE: Je to trochu zmatený :)
    TLOUDEV: na Q10 mi to nedělá... dokážeš to s tím HUBem popsat přesněji? No a OpenVPN support se řeší. Dokonce je to jako vote na developer blogu.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    TLOUDEV: blend mi foci i na OS X
    fotak muzes ovladat i pomoci cudliku hlasitosti
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Q10 - mám pocit,že nějak blbne pohyb v kalendáři, při přepínaní mezi pohledem na týden a měsíc..skáče to úplně nesmylně
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tyjo... tak ten update systemu je nejakej divokej: kdyz mam v HUBu nejakej mail, ze kteryho kliknu na odkaz na web, pak posunutim gestem zpet na hub ziskam sice pohled na hub, ale zatuhlej v posledni pozici. teprve posun na homescreen a zpet to opet odblokuje.
    ocekaval bych taky, ze tagovani jednotlivych uctu v HUBu barvama bude mit vetsi limity, nez 6 prednastavenych barev.
    Blend je pouze pro win.
    OpenVPN support nikde.
    Inu - nevim, co je tak "noveho" - za me teda akorat zmena z designu, na ktery jsem byl zvykly (hlavne u fotaku me irituje, ze musim trefovat "cudlik", a ze tuknutim na kameru okamzite zahajim zaznam)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ED_EDDIE: BB Protect (zatim) nemam, ale uz mam svou Q5, takze brzy bude i BB Protect. Ale i tak díky...
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    PJGEPR: pokud máš BB Protect, tak jde spustit zvuk online.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Da se nejak BB s OS10 donutit na dalku aby zacala vyzvanet ci vibrovat, kdyz ma vypnute zvuky? Nevim kde je, ale vim, ze ma vyple zvuky :(.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: aha. to dělá. net framework a to ze sp3 má optimalizaci na vicejadro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam