• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    je normálně do vrtule
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    jsem právě zjistil ze mam prohnutyho passporta :(
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    a víte někdo o nějakém způsobu jak synchronizovat fotky z iPhonu s blackberry?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Bohužel nejde...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    A da se ten SNAP nejak nainstalovat z BB? Přes chrom mi to po kliknutí na iP adresu po chvíli napíše že vypadlo spojeni se serverem nebo tak a instalovat do počítače nemám oprávněni
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: pouzivam Evolution, ma integrovany adblock
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KAZATELL: podle me ten ktery tam je.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Aha tak to asi pro me ani nema cenu zkoušet... A jaky je teda na BB nejpoužívanější prohlížeč?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: neprihlasis se tam pod svym uctem, imho to jde obejit instalaci original playstoru, ale to moc nedoporucuju, ze kdyz mas spustenou aplikaci, ktera to vyuziva, tak ten playstore mi nahodne se oteviral
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Jako záložky a podobne?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: s tim Google+ asi budes mit problem, stejne jako se synchonizacema chromu
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Nainstaluj si SNAP (viz: http://blackberryczech.cz/...ap-v3-beta-nova-verze-google-play-klienta-pro-blackberry-10-ke-stazeni/) a skrz něj už natáhneš co budeš chtít...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Zdravím dostal jsem v práci BB Q10 a chtěl bych do něj nějaké aplikace co nejsou ve storu. Už sem našel nějaký návod na google maps, coz je jedna z app ktere bych určitě nainstalovat chtel. Nevíte tedy někdo kde seženu ještě aplikace: Google chrom, servis 24, Google +, Lync, a případně klienta k NYXu?
    Jinak jsou to vsechno aplikace co se na ostatní platformy stahují zdarma a jsou od větších společností
    Za každou pomoc a radu předem děkuji
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    neumíte poradit jak nainstaluji betazone? v programu jsem ale telefon mi to prostě nestahne ze jsem v nepodporovane zemi
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nový rasově korektní smajlíci na whatsappu jsou celkem srandovní :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    YARDIK: super! ted jeste poresim ty názvy a bude to. díky.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: v aplikaci sjedes do nastaveni (klasicky prstem se shora obrazovky) a tam je vpravo nahore "Theme" - day, night, sepia
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MILAZAJICEK: a umi to hromadne ? ja jsem z toho na prasky.

    YARDIK: prosimte jeste jedna vec jak se to prepina na cernou s bilymi (nebo oranzovymi idealne) pismeny ?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: Callibre ti umi ty knizky i pojmenovat vcetne doplneni obrazku obalky. Je to tam nekde v menu pod metatagy.
    YARDIK
    YARDIK --- ---
    RAINBOF: Tak tohle jsem neresil. Neprejmenovavam.. Vzdycky jsem mel knizky ve formatu epub. Bez problemu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam