• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: to chapu. Ty muzes zpivat pisnicky nebo ho hladit. Opravar at si nabrousi sroubovaky.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: já vím, to byl fakt blbej zoufalej výkřik...jasně že vím, že ho otevřou, jen se na něj teď koukám jako na raněné zvířátko
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: myslis ze v servisu se na to koukaji dalekohledem, hladi to a zpivaji tomu pisnicky nebo co?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Tak znovu a u všeho, mám podezření na větší boční tlačítka, ze se na nich něco potentilo, nevíte, jestli jsou v servisu schopni passporta otevřít a popřípadě vycistit?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: dnes se mi to stalo znovu, ale po zkoušce ostatních alb je to evidentně jen tahle jediná audiokniha, u které mi to dělá...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KAZATELL: V aplikaci kontakty swipni shora dolů a tam si můžeš zaškrtnout, co chceš zobrazovat.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    nevíte někdo jak ze zařízení (Q10) odstranit kontakty ze Sim nebo aspoň aby se nezobrazovali
    diky
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    Ze zkoumani vyvoje pro BB - primitivni stahovatko aktualniho obrazku radaru chmi.cz. Kdyby se nekdo nebal a vedel jak instalovat .bar

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    můj passport získal další funkci...asi...tím, že s ním pohnu, přeskočí na další skladbu v přehrávači...nestalo se to ještě někomu? Normálně ho držím, bočních tlačítek se nedotýkám a jen ho překopím a hop, další skladba. Naštěstí to trvalo jen 2 hodiny a snad se to nevrátí, protože jsem byla vzteky bez sebe (jednalo se zrovna o napínavou audioknihu), jen mě zajímá, jestlinemá někdo podobnou zkušenost, čím by to tak mohlo být..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Já mám do vrtule Q10 a už mi tak funguje půl roku :) V servisu mi řekli, že se to stává, ale že většinou fungujou beze změn...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KAZATELL: pres nejakou sluzbu treti strany nebo na macu ten Link pracoval s iPhoto
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    je normálně do vrtule
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    jsem právě zjistil ze mam prohnutyho passporta :(
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    a víte někdo o nějakém způsobu jak synchronizovat fotky z iPhonu s blackberry?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Bohužel nejde...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    A da se ten SNAP nejak nainstalovat z BB? Přes chrom mi to po kliknutí na iP adresu po chvíli napíše že vypadlo spojeni se serverem nebo tak a instalovat do počítače nemám oprávněni
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: pouzivam Evolution, ma integrovany adblock
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KAZATELL: podle me ten ktery tam je.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Aha tak to asi pro me ani nema cenu zkoušet... A jaky je teda na BB nejpoužívanější prohlížeč?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: neprihlasis se tam pod svym uctem, imho to jde obejit instalaci original playstoru, ale to moc nedoporucuju, ze kdyz mas spustenou aplikaci, ktera to vyuziva, tak ten playstore mi nahodne se oteviral
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: Jako záložky a podobne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam