• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    tak jsem doběhla do servisu(tam samozřejmě naprosto všechno fungovalo) a po poradě vyřešila. Všechno se zdá být v jacku...ten je schopný se správnými sluchátky přepínat skladby a hlasitost a asi nějaký borčus, ale po profouknutí a použití jiných sluchátek všechno běhá, jak má....

    VITEKK
    VITEKK --- ---
    BOUCNER: co pouzivas za prehravac? me to prijde jako nejaka ficura..
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: to chapu. Ty muzes zpivat pisnicky nebo ho hladit. Opravar at si nabrousi sroubovaky.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    SCHEEZE: já vím, to byl fakt blbej zoufalej výkřik...jasně že vím, že ho otevřou, jen se na něj teď koukám jako na raněné zvířátko
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    BOUCNER: myslis ze v servisu se na to koukaji dalekohledem, hladi to a zpivaji tomu pisnicky nebo co?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    Tak znovu a u všeho, mám podezření na větší boční tlačítka, ze se na nich něco potentilo, nevíte, jestli jsou v servisu schopni passporta otevřít a popřípadě vycistit?
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: dnes se mi to stalo znovu, ale po zkoušce ostatních alb je to evidentně jen tahle jediná audiokniha, u které mi to dělá...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    KAZATELL: V aplikaci kontakty swipni shora dolů a tam si můžeš zaškrtnout, co chceš zobrazovat.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    nevíte někdo jak ze zařízení (Q10) odstranit kontakty ze Sim nebo aspoň aby se nezobrazovali
    diky
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    Ze zkoumani vyvoje pro BB - primitivni stahovatko aktualniho obrazku radaru chmi.cz. Kdyby se nekdo nebal a vedel jak instalovat .bar

    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    můj passport získal další funkci...asi...tím, že s ním pohnu, přeskočí na další skladbu v přehrávači...nestalo se to ještě někomu? Normálně ho držím, bočních tlačítek se nedotýkám a jen ho překopím a hop, další skladba. Naštěstí to trvalo jen 2 hodiny a snad se to nevrátí, protože jsem byla vzteky bez sebe (jednalo se zrovna o napínavou audioknihu), jen mě zajímá, jestlinemá někdo podobnou zkušenost, čím by to tak mohlo být..
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MILAZAJICEK: Já mám do vrtule Q10 a už mi tak funguje půl roku :) V servisu mi řekli, že se to stává, ale že většinou fungujou beze změn...
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    KAZATELL: pres nejakou sluzbu treti strany nebo na macu ten Link pracoval s iPhoto
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    je normálně do vrtule
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    jsem právě zjistil ze mam prohnutyho passporta :(
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    a víte někdo o nějakém způsobu jak synchronizovat fotky z iPhonu s blackberry?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Bohužel nejde...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    A da se ten SNAP nejak nainstalovat z BB? Přes chrom mi to po kliknutí na iP adresu po chvíli napíše že vypadlo spojeni se serverem nebo tak a instalovat do počítače nemám oprávněni
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: pouzivam Evolution, ma integrovany adblock
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KAZATELL: podle me ten ktery tam je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam