• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: mam to nastaveny na nahravani vseho, aplikace bezi na pozadi, nemusis ji mit otevrenou, jde rozumet uplne vsemu, prijde mi ze protistrana je vic nahlas
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    HONCKA: A je to použitelné? Funguje to tak ze kdyz mi kdokoli zavolá tak to ten hovor nahraje?
    Zvazuju koupi ale co sem koupil podobne app na androidu či iOS tak to nikdy poradne nefungovalo... Myslim tim ze bylo vetsinou na nahrávce slyšet jen me a ne druhou stranu
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAZATELL: Parrot používám

    FIELDMAN: call recorder jsem si pořídil před parrotem, ale nenahrávalo mi to, když jsem povypínal upozonění a notifikace, už to funguje? Kvůli tomu jsem si koupil parrota.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: no v hub pod záložkou email si zobrazím všechny emaily, pak nahoře je taková šipka, tak na ní kliknu a rozbalí se mi možnosti, jaké podsložky emailu chci zobrazovat(doručené, odeslané, všechny atd...) je tam i koš, ale ten já mám prázdný, asi protože všechno mažu z hubu i ze servru, takže nevím, jestli tam odchází emaily smazané jen z hubu nebo ne :-/
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: Smažu ho jen z aplikace HUB ale na serveru zůstavá
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: 1) Ad BOUCNER

    2)...asi to nechápu. Buď smažeš nebo ne. Nemyslím si, že by BlackBerry nebo jakékoliv jiné zařízení umělo zachovávat Schrodingerův stav kvantové neurčitosti mailů...

    Na nahrávání používám Call Recorder 10 - nejmíň žere baterku a běží v pozadí. BTW: je momentálně ve slevě...
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    BOUCNER: respektive pro každý profil si můžeš/musíš nastavit oznámení pro vše, včetně barvy led, pokud chceš přímo pro konkrétní osobu jinak, tak v nastavení kontaktu včetně toho, jestli to má ignorovat aktuální profil
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KAZATELL: 1) klikneš přímo na profil, který chceš nastavit a tam máš "přizpůsobit oznámení aplikací" mezi které patří i sms
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    FIELDMAN: 1) mam tam jen nastavení vyzváněcího tónu, prepnutim profilu docilim jen úpravy profilu

    2) nastaveno to samozřejmě mam, spis sem to myslel pokud se chci po čase vrátit k mailu... Vetsinou pokud jich tam mam vic tak to ze zařízení (HUBu) smažu

    Jeste me napadlo používáte nekdo app parrot? Nebo nejakou jinou na nahrávání hovoru?
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: 1) settings / notifications / zvolit profil který chceš měnit / Customize App Notifications

    2) Funkce bočních tlačítek nahoru a dolů je v Settings / main volume.... Prostřední podle mě měnit nejde, ale funguje při přehrávání muziky jako pauza nebo u hovoru jako mute

    3) Pokud jsi je smazal, tak jen na serveru (jde nastavit v Hub / settings / display and actions / delete on... ; Při nechtěném smazání jde udělat undo v pop-upu, co se objeví hned po smazání...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Tak jak se tak s q10 seznamuju tak sem porad nepřišel na par veci...
    1) da se změnit zvuk sms, mailu a podobně?
    2) da se změnit fce toho bočního tlačítka? Nejak ani nevim k čemu je (krom dlouhého stisku)
    3) je nejaka možnost jak se přečíst starší e-maily? Nebo treba i ty ktere jsem ze zařízení smazal
    Pokud mi na cokoli z toho dokážete odpovědět tak předem dekuji
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Řekni si MUI, ať ti půjčí jejího Passporta :) Beztak ho má v šuplíku (Sorry MUI :D)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MADBANANA: No happy z toho nejsem. Takže zkusím reklamaci jen musím někde koupit nějaký BB na ten měsíc než se to vrátí ze servisu. Takže ideálně Q10 a v nejhorším Z10/30
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    MILAZAJICEK: Jestli se s tím české servisy nesetkaly, tak ti poradím dvě možnosti, které tě zajisté napadly :) a) vadí ti to -> reklamuj to a uvidíš, imho ti to vymění, ale zkušenost s tím nemám; b) nevadí ti to -> nech to být.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Posledně tu nikdo nereagoval tak se ptám znovu. Mám ohnutý Passport zjistil jsem to náhodou je tak zlehka do vrtule takže se přes roh houpe ohnutí je cca o 1-2mm co jsem koukal na intenetu tak je to celkem běžné, ale v americe to řeší celkem v pohodě výměnou. Tušíte jak to funguje tady v čechách? Agora mi tvrdí že se stím nikdy nesetkali to samé ShopBlackberry. Za posledních několik let je to můj nejmenší telefon, za to je první co se ohnul.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    EXCITE: no to já moc dobře vim k čemu. aby ti mohl vlepit reklamu na každej bordel kolem kterýho jdeš.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RAINBOF: mě málem upadla hlava,když jsem s ní kroutil nad tím,ke všemu čemu potřebuje skype přístup,když ho instaluješ(nejen bbry)
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    MADBANANA: Tohle vypadá skvěle... Už se v tom hrabu a dám vědět jak to šlape.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    (vyhodil jsem skype)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam