• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: tak to mam taky. A jeste Psion. Obvykle firma kterou jsem si oblibil zkrachovala do roka. BB se drzi uz asi ctvrty rok!
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PEDROBEAR: s passportem to mám přesně naopak, dokonce i ten úkolníček se dá nakonec nastavit přesně tak, jak ho potřebuju a nebyla potřeba žádná apka. jediný, co mě teď trápí je, že se mi nějak změnilo ucho a začínám si přepínat hovor na reproduktor XD
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    PEDROBEAR: Ja zbyl z Q10 tak smutnej, ze jsem z ni udelal zalozni telefon a poridil ajfon :D
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ja nevim jak vy, ale za ten rok a pul co mam Q10 mi z toho tecou nervy cim dal tim vic. Co update to nejakej pruser, je to pomaly, vibruje to po zvednuti hovoru u ucha, seka se to, startuje to 4 roky, nema to baterku, uz se nemuzu dockat az se toho zbavim jako pracovniho telefonu. Kontrakt mame jednou za 2 roky tak uz vyhlizim jaro.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: pár zařízení s podobným osudem už mám ta firma se jmenovala Palm :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: tu divizi pak prodají lenovu :)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Mozna se to tady uz resilo, ale jde nejak vyresit problem s nepresnosti androidi appky Mapy.cz na BB10? Deje se mi to jak na Q10, tak na Classicu a je dost otravny, kdyz to ukazuje polohu s presnosti na 20 km.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: do roka opusti trh zarizeni uplne, protoze nesplni plan prodeje pet milionu za rok :-(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: Cenu jsem čekal ještě vyšší, a prodat bych jich mohli hodně. Je to vlastně nejlevnější telefon s Androidem a HW klávesnicí na trhu :)

    PS: osobně doufám, že se to prodávat nebude a tuhle vývojovou větev opustí co nejdříve.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Priv v USA za 749USD, hahahaha. Tech prodaj miliony!
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    používáte někdo nějakej nativní Jabber klient pro Blackberry 10? nemůžu nic najít, dik.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    VITEKK: Doporučuji servis, stalo se mi také a uhrál jsem to na záruku...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VITEKK: rozsroubovat, vycistit pad pod tím nic jiného není. různý mačkání tam či onam je naprd oddális to a pak se to složí ještě hůř ale po záruce...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Na Q10 mi prestal hrat hlasity repracek, kdyz to trochu proklepu tak se vzpamatuje, nestalo se to nekomu? Neni nejaky jednoduchy fix, driv nez to dam do servisu? dik
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Zatím jsem nepřipojoval Q10 ke kompu,ale chci si udělat pořádek v kontaktech. Jde to přes nějaký soft zmanagovat-tedy presuny kontaktu mezi osobní a pracovní zonou?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAINBOF: prasknul ED_EDDIEmu ja mam passport
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HONCKA: ahoj obednal jsi si ho?
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    HONCKA:
    MILAZAJICEK: Díky za info, nějak podle toho naložíme...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    THOR_CALYSTERN: v BB curve je Lion baterie a ta sama degraduje casem od vyroby, at se pouziva, nebo ne. Ten telefon byl predstavenej v roce 2009, takze klidne muze byt 5 let stary a baterie uplne zdechla.
    jak psal MILAZAJICEK Zmer ji, jestli ma pod 2.5V a mas moznost ji nekde pripojit na regulovatelnou nabijecku, skus ji nabijet malym proudem (kolem 10mA), az vzroste nad 2.5V nabijet normalne, kontrolovat, jestli se nezahriva (muze zacit horet).
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    THOR_CALYSTERN: opravdu ti asi chcipli baterky můžeš je zkusit natvrdo nabít nějakým hodně malým proudem ony se třeba proberou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam