• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FIELDMAN: pokud ovsem zamestnavatel mi nenabidl 2core/1gb android misto BB Q10...
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    TLOUDEV: Pokud zaměstnavatel vyžaduje k výkonu práce od tebe něco, musí ti k tomu poskytnout patřičné podmínky. Jinak řečeno, musí ti dát telefon, co to zvládne...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    MADBANANA: prave ze furt prudi...
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TLOUDEV: Ja pouzivam appku Asana ze SNAPu. Sice chce Google Play, ale kdyz to ignorujes, tak normalne funguje.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    zdar, resim problem: sef me nuti pouzivat pro praci asana tracker (asana.com) - je na to primo appka do mobilu, jenze vyzaduje google play. co jsem tak hledal, tak nativni support GP na BB10 neni, jsou nejake 3rd party apps, ale mam z nich bobky, aby tam nebyl nejaky backdoor atd. Nehlede na to, ze pokud to pobezi v nejakym android sandboxu, kde ma kazda aplikace odlisne UID, tak ani nevim, jestli to bude fungovat. Tedy se tazi, zda jste uz nekdo kompatibilitu google play a androidi aplikace resili a uspesne vyresili, jake jsou mozne nastrahy atd? dik.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    passport je rok starej ale to je detail :o) Na Q10 pred asi ctrnacti dny mi facotry reset trval tak hodinu.. tohle je nejaky divny
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: chápu, to bude asi souviset s tvým problémem. pokud tomu dobře rozumím, nemůžeš se k tomu dostat ani se znalostí hesla, zloděje bych do toho netahal. mě na Passport obnovení továrního nastavení trvalo dlouho na dva roky pouzivanem přístroji. Opakované obnovení na již smazanem telefonu trvalo do dvou hodin. odhaduji, nemeril jsem to ale šlo to snadno. třeba mazou fakt poctivě aby se nedala data skutečně přečíst.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SCHEEZE: To máš pravdu akorát to mazání už jede víc než 24 hodin.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    MILAZAJICEK: dělal jsem to několikrát. obnova zabere nějaký cas, ale smazání bylo relativně rychle a hlavně přístup k tomu telefonu není hned od první sekundy kdy se to potvrdí. zloděj rozhodně nemusí nic dávat do nabíječky pokud nechce telefon používat. podstatné je ze se nedostane k mým datum, nemůže volat a pod.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Tak to je megalol :D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    98% asi k Blackberry budu muset vyrobit cedulku pro zlodeje at ho po kradezi da na dva tri dny na nabijecku :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Passport už je na 96% smazanej ale stále maže :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: aha tak me to ani po resetu nejde. Ted cekam na dokonceni hard resetu.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: jo ale rikam - stacilo telefon zresetovat a heslo pak zadat slo, ale tak do dne se to opakovalo, tak nevim jeslti to byl stejny pripad
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VITEKK: Na factory reset stale cekam uz nekolik hodin se to maze zatim ma 89% tak snad mi to taky pomůže.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    MILAZAJICEK: tohle mi delal passport taky - pri zadani hesla to nic nevpisovalo, telefon se u toho zahrival, pomohl az restart. Bylo to spatne obnovounou zalohou v kombinaci se sifrovanim, po factory resetu mi problem zmizel..
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    A ani USB klavesnice nefunguje i kdyz to napise ze je pripojena. TEd je to kazdopadne jedno uz se maze.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    HONCKA: dík, divné je že ani po změně hesla přes BB protect na číselné které lze zadat bez funkční klávesnice se tam nedostanu a nejdou zadat žádné znaky. Ale na 112 to reaguje a umozni mi to zavolat. Tak či ona už se maže, taky mě to mohlo napadnout.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MILAZAJICEK: Jestli mas zaply blackberry protect, tak tam je moznost vymazat zarizeni
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Ahoj, u BB Passport mi chcipla klavesnice nezadam ani kod do zarizeni. Je nejaka sance jak ho smazat nez se posle do servisu? USB klavesnici mi to nenajde/nepovoli a pripojeni pres USB je defaultne nastavene jen na nabijeni.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: & MADBANANA: Já už ho mám, konečně,ale musím konstatovat,že muj problém se sekáním HUBu se nejen nevyřešil,ale ještě zhoršil. Seká se to na delší dobu a navíc i v otevřených zprávách.

    Jinak mě tedy Q10 baví a líbí se mi. baterka,když vypnu data vydrží( třeba na dovče) 4 dny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam