• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PEDROBEAR: pres co mate ty policies?
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    P19: pokud ho budes pouzivat na osobni potrebu, tak je to OK telefon.
    nedavno sem mel moznost porovnat Q10 bez pushnutych company policies a fungoval relativne responsivne.

    Ja mam bohuzel firemni telefon, s pushnutyma company policy, a je z toho dvema slovy - pomala sracka.
    Jako manazersky telefon je to absolutne nefunkcni a mam z toho zaludecni vredy a vnitrni vybuchy ktere v sobe dusim a na venek vypadam jak ten obrazek - "I am a vegan and I haven't told anyone for 5 minutes". Absolutne neresponsivni na zadani textu - chci nekomu zavolat napisu Karel obrazovka stale visi na homescreenu, po 10 sec se s velkou slavou napise karel do asistenta ale dal to drti v pozadi (neprikrasluju) pak naskoci teprve postupne moznost volat karlovi nebo ho googlit. Kdyz dam volat Karlovi cekam dalsich 5 - 10 sec, nez muzu vubec otevrit kontakt. V takovou chvili uz mi vetsinou uleti cepice, prasknou skla v brylich a v mych utrobach zni hromove KURVAAAAAA. A to se deje PORAD!

    Obcas se to sekne, obcas se neukaze nastaveni, obcas se zahreje a vybije behem hodiny ze 100%, obcas tomu bezduvodne vypadava signal.

    Kolegove maji stejny telefon, a dela nam to vsem. Znovu pripominam, prazdny telefon bez pushnutych policy funguje celkem ok.

    V momente kdy chci na zaklade precteni si pracovniho mailu zacit resit z telefonu dalsi pokyny, me vyjde rychleji nastartovat auto a dojet do prace to resit osobne.

    Jak tu nekdo psal, ze je pro nej Q10 nejlepsi telefon, tak pro me to je nejhorsi vec kterou musim pouzivat.

    Omlouvam se za emoce ale psanim o tomto telefonu milenia si vybavim vsechny ty vesele radostne prihody a momenty kdy sem potreboval funkcni telefon a misto toho sem si prikladal k uchu tuto disfunkcni cihlu.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: tak jsem se unahlil, pred chvilkou opet zakousnuti HUBu :(
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    da se ten priv nekde na par dni pujcit neverim tomu spojeni 1.8ghz a android
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    P19: Doplním, že na Classicu funguje WhatsApp bezproblémově...
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    hraju si s BlackBerry Priv a nemel jsem to delat, jdu na nej setrit :)
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    Za mě taky Q10 nejlepší mobil co sem kdy měl... Nedostatky samozřejmě má. Fascinuje mě jeho odolnost kterou nijak nedává najevo. Celkem ho drtim a pořád jede.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    P19: whatsapp na bb je velmi podporovany, moznost webove aplikace mel treba driv nez IOS, moznost telefonovani dokonce driv nez android.. Updaty chodi na vsechny zarizeni s BB10 stejne, q10 nevyjimaje.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: napodobne, "zatim" to vypada OK.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    P19: Update na Q10 mi naskočil minulý týden, WhatsApp bez problémů. Nejlepší telefon co jsem měl.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    P19: watsup mám z BB storu a funguje naprosto v pohodě
    P19
    P19 --- ---
    Ahojte, po čase bych se rád vrátil k BB, ale tentokrát k hw klávesnici (předtím jsem měl Z30 a byl to nejlepší telefon, jaký jsem kdy měl).
    Nechce se mi ale utrácet balík, přemýšlel jsem nad Q10, koukal jsem, že se dá sehnat okolo 4500,-
    Má to ještě smysl? Chodí na to updaty a nový verze systému, nebo se podporuje už jen Classic?

    A funguje WhatsApp? V podstatě jediný, co mě zajímá - maily a whatsapp.

    Díky
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    FIELDMAN: & BALOSH: Po updatu se HUB zatím nesekl, nechci to zakřiknout,ale vypadá to,že uz to opravili.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen se chci zepatat k tomu OTG vím že to kdysi nešlo ale o podpoře se hodně kecalo, přidali jí nakonec do palybooku ? na bb Q10 není (teď jsem to zkusil)
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    KLAIR: no jestli jsi zkusila smazat bb manager, ten program, přes který to otvíráš. Jednu dobu mi nešel na jednom komplu vůbec připojit telefon. Smazala jsem to a znovu nainstalovala a všechno je teď v pořádku
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RAINBOF: nerozumet reci tveho kmene....

    smaznout v pc nebo playbooku? kde to najdu?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAINBOF: jinak též často pomůže smaznout BlackBerry manager a ručně odmazat tu složku s profilem co si vyrabi.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KLAIR: otg flash
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ahoj, moc prosím o pomoc. potřebuji si dát do použitelného stavu blackberry playbook a nevím, kudy do toho. Playbook se odmítá zkamarádit s počítačem a já z něj tedy nemohu stáhnout soubory a nechce se mi dávat playbook do továrního nastavení, dokud nemám soubory v bezpečí. Jde o nějaké fotky, pár videí...
    Když playbook připojím přes USB, tak se tváří, že se načítá, ale pak ho v počítači nejsem nijak schopná najít. Nemáte prosím nějaký tip, kudy do toho?
    Některé soubory se mi podařilo různě poslat přes úschovny a ulož to, ale je to pomalé a otravné. A jedno (asi hodinové) video se vůbec nechce nahrát (ne, není tam žádná sprosťárna, jen jsme dělali videorecept na sushi)

    BALOSH
    BALOSH --- ---
    EXCITE: A tovarní nastavení si zkoušel :-D ? Myslím jestli se seká i bez nahrané zálohy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam