• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdravím, jsem uživatel stařičkého BB Bolda 9000 a chtěl bych si pořídit něco novějšího. Chtěl bych spíše dotykáč, než-li model s klávesnicí a v nabízených modelech je podle mě stále asi nejlepší pořídit Z30tku. Leap mi přijde lehce okleštěný v horším těle a v podstatě se stejným hardwarem. Mohl bych poprosit o názor někoho, kdo se v daných modelech vyzná asi určitě více jak já. Čerpal jsem v podstatě pouze z pár recenzí na netu. Díky moc :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    PJGEPR: je tam wp7 tj je to mrtvejsi nez bb
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: na blackberryczech.cz je návod a aplikace které jsou do novějších androidu ale droida nemám tak sem to nijak nestudoval
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PJGEPR: Měl jsem to v ruce na týden a nedá se to srovnat ani s klasickým BB ani s PRIVem. Klávesnice je k zlobě, wokna mě osobně se*ou nesmírně - všechno je už předkousaný a nabízí ti to furt něco. Hlavně s mými více jak 3.400 kontakty v adresáři je ten telefon nepoužitelnej.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PJGEPR: zajímavé jen ten HW je trošku slabší ale furt je to pomalu za třetinu privu. btw nejdou ty blackberry apk už někde stáhnout do libovolnyho androidu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    RAINBOF: ne, jedinej výrobce nedělá os na kterým by se premyslelo. o HW s klávesnicí snad ani mluvit nemusím. pokusy samsungu a motoroly s klavesnicovym androidem byli tragicky
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    RAINBOF: no ja zacinam uvazovat nad http://m.heureka.cz/mobilni-telefony/dell-venue-pro-16gb/ ... ale nevim co cekat od W
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    to fakt na trhu neni nic jako bb ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MADBANANA: tak nikomu se nechce z prace zejo.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    BALOSH: Na dev komunitu uz se vysrali 2 roky zpatky, kdyz zrusili konference. Nevim na co si ted hrajou.
    BALOSH
    BALOSH --- ---
    :-D
    BlackBerry reiterates their strong commitment to the BlackBerry developer community | CrackBerry.com
    http://crackberry.com/...developer-community?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=cb

    Mám stejnej pocit jako když koukám na MS v hokeji, prohráváme o 2 góly 3 minuty před koncem :-D :-D :-D

    #ILoveBB10Apps
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    hmmmm :(
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak, faceboockari, a mate fuckup. No, ale ono dojde zrejme postupne i na dalsi aplikace, takze ho mame asi vsichni :-(
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    BAAL: ja jsem naprosto spokojenej....stejne jako pred tim updatem....mozna to ale bude tim ze nepouzivam/nemam facebook....ale to je jen malickost ne???
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SAMGARR: já třeba netušil že používám dotykovou klávesnici na Passport dokud nebyl v reklamaci :)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    PEDROBEAR: Tak, omlouvám se, že jestli se tě to dotklo, doufám, že se vyrovnáš s tím, že jsem to napsal třikrát.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    SAMGARR: tyjo to sem nevěděl, další důvod proč si BlackBerry nechám dokud bude fungovat
    P19
    P19 --- ---
    SAMGARR: já scrollovani mezerníkem neznal. Dik :D
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ta klavesnice mi taky fakt chybi, zejmena scrollovani mezernikem.
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Já před pár měsíci utekl od BB na iOS a bál jsem se právě absence klávesnice HUBu bude to nejhorší. Kupodivu mi chybí hlavně ta klávesnice. Ale přítomnost HUBu bych ocenil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam