• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: to potom nemam poneti..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: Mám tam pracovní zonu od zaměstnavatele s firemním mailem a pak jen FB. Moc možností to není.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: podle me to musi zpusobovat nejaka spatne integrovana aplikace, q10 mi jede vic nez rok a zadny zpomalovani nevidim
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám po reklamaci displaye fungl novej Q10 a postupme času se postupně více a více projevuje stejný problém jako u předchozího kousku zasekávání HUBu.. ze začátku to bylo téměř neznatelné,teď je je to zase dost znatelné..čím by to postupné zhoršování mohlo být?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    máte někdo tip, co s nefunkční klávesnicí u curve 9320. zkoušeli jste to opravit?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Nechcete někdo fungl novou Z10 LTE verzi řekněme za dvojku? Svoji Z10 jsem musel reklamovat, protože odešel reproduktor. Dali mi novou, ale já jsem se mezitím vrátil k androidu, protože mě bb nijak zvlášť nenadchlo. Takže se mi tu ve výsledku válí nový telefon nemající využití. Kdyžtak pošta..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    ED_EDDIE: Screen shield nebo Invisible shield. S oběma mám super zkušenost.
    ED_EDDIE
    ED_EDDIE --- ---
    Chci si nalepit nějakou ochranou folii na displej BB Classic, nemáte někdo doporučení? Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: jo to je normalni.
    ja je spalim tydne tak jednu dve. ale na slunicko to nedavam. kdyz nema tlak tak ji zmacknu. jedu je az do konce :)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    RAINBOF: Kdepak, nic světobornýho. Ale pak, jak začneš ten plyn foukat, tak ta lahev začne normálně na povrchu namrzat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: a ja doufal nejakou vychytavku s oddelenim toho propanu... :)
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    RAINBOF: Simtě nesmí.... to je dělaný na mnohem větší tlaky. Ale ohřátím na sluníčku se zvedne tlak, má to pak větší sílu. Nezdá se to, ale je to dost poznat, víc to pak fičí.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAKUBMOKRIS: proc ? pominuli ze se to vyslovne nesmi.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK:
    FORREST: A tu plechovku se vzduchem (pokud to budeš foukat tím), doporučuju předtím dát na hodinku na sluníčko.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    dotaz na majitele Privu s androidem 6 jde sloučit úložiště v telefonu a SD karta?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FORREST: zkusit vyfoukat stlačený vzduchem rozebrat to nejde.
    FORREST
    FORREST --- ---
    Mohl bych prosím dotaz?
    Na BB Q10 mi začalo na klávesnici blbnout "i" a "j". Předpokládám, že snad bude jen nějaký bordel pod tím. Máte nějaké zkušenosti/doporučení s vlastním čištění klávesnice, nebo nějaký dobrý servis v Praze, kde by mi s tím pomohli?
    Předem moc děkuji.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    VSUDYCHOD: Aha, díky za objasnění.
    VSUDYCHOD
    VSUDYCHOD --- ---
    JAKUBMOKRIS:
    MILAZAJICEK: tipnou to na konci roku
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    MILAZAJICEK: No mě to právěže zahlásilo taky. Tak uvidim, třeba to poběží nafurt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam