• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    BOUCNER: o cobalt jsem prave cetl, tak se mi do nej moc nechce

    HONCKA: dikes, poctu a dam vedet, maximalne tam pak narvu ten cobalt
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAGUN: cobalt...funguju v pohodě, jen nesmím aktualizovat...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    HONCKA: ok, pls navod....
    muzu porad dat wipe... do zitrka, jen kvuli development mode, ktery mam zakazany, jakmile ho zadam do firemni site
    btw google play se mi nepovedlo rozchodit ani na predeslem,, aplikace mi hlasily, ze google play neni properly installed on android
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAGUN: tohle se mi stalo taky a vyresil jsem to instalaci google play
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    //mam jeste nokia 700, zlatej mobil, kdyby to..... vite, co....
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    GORG: stalo se mi to samy, firma mi dala jinou Z10 jako zalozni - nechtel jsem novy, pac mam nakoupene - treba obal atp. tak jsem ji chtel dat opravit, nicmene jednou se mi prehrala natolik, ze jsem ji nechal chladit v aute u klimatizace, pac mi prestalo fungovat microsd a nejak vse
    vychladlo, pak to fungovalo dalsi dva mesice a totalni hang, po resetu nefungovalo nic, nastal wipe, kdyz jsem vyndal microssd, tak z neho zmizel jeden pin - budu posilat na data recovery - zjevne upeceny v mobilu

    nastal dalsi problem, potrebuji snap a jsem jeden z dalsich nebozaku v nasledujicim foru

    Why can't I seem to login to snap? - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/blackberry-os-apps-f35/why-cant-i-seem-login-snap-1070609/

    !!!to bych potreboval vyresit!!!

    diik
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    bb appka jede prez jejich hub, nejede to zrovna na standart portu, takze se obcas stane ze se to nepripoji, obvykle kdyz je to nejvic potreba....resim to ze vypnu appku pockam par vterin a zapnu znova...vetsinou na podruhy/po treti si to ten port namapuje a jede to...obcas je problem ze si to nenamapuje na edge pripojeni vubec...to jsem kdysi vyresil tim ze mam natvrdo dany fungovat jen na 3G siti a nemam problem
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, vcera jsem chtel vyuzit bb mapovou aplikaci, ale stalo se mi, ze mi Q10 zahlasila pri vyhledavani v mapach "aplikace Moje mista neni dostupna" nebo neco v tom smyslu.. a neslo vyhledat destinaci. dnes zase vse jede, pristup na net byl... zkratka bug, ktery se objevil pouze v pripade, kdyz jsem akutne potreboval najit jednu destinaci. setkal se s tim uz nekdo z vas? cim to muze byt zpusobeno? a co je vubec aplikace "moje mista"?
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    GORG
    GORG --- ---
    Z47TC: Jo, to jsem udělal. Zadal jsem blackberry a pak to ale stále chtělo heslo.
    Pak jsem počkal až vyprchaj všechny drugs z těla a zkusil znova druhý den večer 9 a 10 pokus.

    Já se do tohodle módu nikdy nedostal, protože si heslo pamatuju, ale teď jsem k telefonu nemohl řídíc auto, tak to za mě odemykal někdo jinej, a a asi se 5x překlepli s tím heslem, protože typ obrazovky, kde to po mě nechce zadávat čísla ale písmena, jsem tam nikdy ještě neviděl.

    Na těch fórech furt řešili cosi o tom, že nesmíš mít zapnutý alt key, ale já tam žádný alt key nemám (Blackberry Z10 nemá hw klávesnici). Normálně mi to neumožňovalo zadat jiné než číselné heslo, ale v tomhle případě to nabízelo klávesnici s písmeny.

    Ještě jsem někde četl, že pokud je telefon v developer módu, což jsem měl, pak platí úplně jiné pravidlo - nutno v takové situaci zadat developer heslo, ne běžné "heslo zařízení".

    Jakoby to při překroční 5 pokusů o heslo začalo vyžadovat heslo jiné, než člověk normálně zadává.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Z47TC: jj to je bezpecnostni feature proti nahodnymu smazani napr detma, taky jsem to nekolikrat pouzil
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    GORG: a ctes si poradne hlasku na obrazovce??? mne se pred dvema lety neco podobneho stalo. Hodne jsme neco slavili a nejak jsem se nemoch dostat do telefonu, zadaval jsem heslo a asi spatne. Kdyz jsem byl na 7/10 tak rikam kaslu na to, vystrizlivim a rano na to kouknu s cistou hlavou. Rano se vzbudim a koukam ze to po mne nechce heslo ale chce to po mne napsat "blackberry" . Tak napisu co to po mne chce a voala problem vyresen a telefon odemknut.
    GORG
    GORG --- ---
    Stalo se vám už, že se blackberry "zblázní" a nechce přijmout "heslo zařízení", pak už píše, že při dalším pokusu už vám celý telefon vymaže, až ho teda nakonec skutečně vrátí do továrního nastavení a přijdete o veškerá data?

    Dočetl jsem se na netu na fórech, že jde o známý bug Blackberry. Ale ty debaty jsou dost confusing.. Jedno z řešení je prý vyndat baterku na 5 minut a pak zkusit zadat heslo znovu.

    Další řešení bylo prý zadat heslo 10 špatně, nechat si smazat telefon, a pak začít nanovo - to bylo z těch nejčastější doporučených řečení :D

    Jinou variantou bylo namísto číselného hesla zadat jakési jeho ekvivalenty ve formě písmen. To jsou vůbec nepochopil, tak mi to wipnulo telefon. omg... big dissapoint
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: to potom nemam poneti..
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    VITEKK: Mám tam pracovní zonu od zaměstnavatele s firemním mailem a pak jen FB. Moc možností to není.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    EXCITE: podle me to musi zpusobovat nejaka spatne integrovana aplikace, q10 mi jede vic nez rok a zadny zpomalovani nevidim
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Mám po reklamaci displaye fungl novej Q10 a postupme času se postupně více a více projevuje stejný problém jako u předchozího kousku zasekávání HUBu.. ze začátku to bylo téměř neznatelné,teď je je to zase dost znatelné..čím by to postupné zhoršování mohlo být?
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    máte někdo tip, co s nefunkční klávesnicí u curve 9320. zkoušeli jste to opravit?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Nechcete někdo fungl novou Z10 LTE verzi řekněme za dvojku? Svoji Z10 jsem musel reklamovat, protože odešel reproduktor. Dali mi novou, ale já jsem se mezitím vrátil k androidu, protože mě bb nijak zvlášť nenadchlo. Takže se mi tu ve výsledku válí nový telefon nemající využití. Kdyžtak pošta..
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    ED_EDDIE: Screen shield nebo Invisible shield. S oběma mám super zkušenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam