• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Někdo s MACem s novým OS X Sierra a problémy s Blendem jako já?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    jeden post z fb, nechce se mi to prekladat, ale dam vedet, zda se jim povedlo obnovit data a taky s tim linkem, jak jsem psal, co poradil honcka

    i had a discussion with british colleague about blackberry z10
    he asked me, if i have some errors during typing an email or message

    i confirmed, yes i sent a lot of crazy messages
    when BB is in charging, it's ok, but if it's still plugged in and charged it's starting to be overheated and you have to unplug it before any typing:-) to be sure, you send what you want to send and whom to send to

    i have now another one as my previus were overheated as - once i had to put it into air condition in the car, second one fired one pin on my microsd card, fortunately i have a backup of pix from june, my photos from malaysia and thai are saved

    german lost... i'll send it to some "recovery" company as the microsd should be ok, but one pin has been lost, remained in old z10
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: ten odkaz je totiz na cobalt( aspon se tak jmenuje ten soubor), akorat zrejme jina verze...protoze me aktualizace nebezi...zkusim to preinstalovat
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: aktualizace fungujou
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: a aktualizace normálně stahuješ? A vše funguje?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda se da sehnat na bb classic samotnej digitizer ? dostalo se mi jednoho zdarma s ruplym displejem (klice v kapse). Ale chtěl bych zas stejnou kvalitu (hlavne pevnost) jako uz tam byl.
    na ali je to takova strelba od boku...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Sluzba Blackberry protect je nedostupna. Nelze se pripojit ke sluzbe BlackBerry Protect. Zkuste to znovu pozdeji..

    deje se vam to take? k netu jsem pripojeny, a to i v pripade wifi, tak 4G
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAGUN: no má jedinou nevýhodu a to je aktualizace, pokud chceš aktualizaci, tak napřed smazat appku a pak jí znovu nainstalovat aktuální....jinak ale všechno šlape jako hodinky a nemlžu si na nic stěžovat
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    BOUCNER: o cobalt jsem prave cetl, tak se mi do nej moc nechce

    HONCKA: dikes, poctu a dam vedet, maximalne tam pak narvu ten cobalt
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    RAGUN: cobalt...funguju v pohodě, jen nesmím aktualizovat...
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    HONCKA: ok, pls navod....
    muzu porad dat wipe... do zitrka, jen kvuli development mode, ktery mam zakazany, jakmile ho zadam do firemni site
    btw google play se mi nepovedlo rozchodit ani na predeslem,, aplikace mi hlasily, ze google play neni properly installed on android
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RAGUN: tohle se mi stalo taky a vyresil jsem to instalaci google play
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    //mam jeste nokia 700, zlatej mobil, kdyby to..... vite, co....
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    GORG: stalo se mi to samy, firma mi dala jinou Z10 jako zalozni - nechtel jsem novy, pac mam nakoupene - treba obal atp. tak jsem ji chtel dat opravit, nicmene jednou se mi prehrala natolik, ze jsem ji nechal chladit v aute u klimatizace, pac mi prestalo fungovat microsd a nejak vse
    vychladlo, pak to fungovalo dalsi dva mesice a totalni hang, po resetu nefungovalo nic, nastal wipe, kdyz jsem vyndal microssd, tak z neho zmizel jeden pin - budu posilat na data recovery - zjevne upeceny v mobilu

    nastal dalsi problem, potrebuji snap a jsem jeden z dalsich nebozaku v nasledujicim foru

    Why can't I seem to login to snap? - BlackBerry Forums at CrackBerry.com
    http://forums.crackberry.com/blackberry-os-apps-f35/why-cant-i-seem-login-snap-1070609/

    !!!to bych potreboval vyresit!!!

    diik
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    bb appka jede prez jejich hub, nejede to zrovna na standart portu, takze se obcas stane ze se to nepripoji, obvykle kdyz je to nejvic potreba....resim to ze vypnu appku pockam par vterin a zapnu znova...vetsinou na podruhy/po treti si to ten port namapuje a jede to...obcas je problem ze si to nenamapuje na edge pripojeni vubec...to jsem kdysi vyresil tim ze mam natvrdo dany fungovat jen na 3G siti a nemam problem
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    hi, vcera jsem chtel vyuzit bb mapovou aplikaci, ale stalo se mi, ze mi Q10 zahlasila pri vyhledavani v mapach "aplikace Moje mista neni dostupna" nebo neco v tom smyslu.. a neslo vyhledat destinaci. dnes zase vse jede, pristup na net byl... zkratka bug, ktery se objevil pouze v pripade, kdyz jsem akutne potreboval najit jednu destinaci. setkal se s tim uz nekdo z vas? cim to muze byt zpusobeno? a co je vubec aplikace "moje mista"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam