• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    MILAZAJICEK: no to jsem myslela
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    BOUCNER: myslím že po softwarové stránce vydrží déle než po hardverove, takže bych se toho nebál... resp co se týče BB u android aplikaci bude problém s tím že to nebude aktualizované na nový "android" takže některé aplikace pak nebudou podporované
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    MILAZAJICEK: to nebyl prototyp ale nějaký programátor to prý dal dohromady, každopádně koncepty co se objevují okolo toho mercury vypadají dobře

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: sw jo ale ne OS10.x ani pro OS1.x
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    FIELDMAN: tak to doufej. já doufal alespoň v Passport s Androidem jakkoliv je to na Privu pomalé v porovnání s BBOS na Passport. a dokonce jsem někde našel na prodej "údajný" prototyp Passportu
    s androidem. ale přišlo mě to dost podezřelé než abych to riskoval.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BOUCNER: sw to vypadá,že budou dělat dál, podle toho článku
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    KAZATELL: Já doufám, že ještě udělají něco menšího. Malý displej, klidně bezdotykový s plnou HW klávesnicí. Něco jako byl Bold 9780...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: podporu to ještě nějakej čas imho mít bude, aby si nenasrali korporaty
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    nikdy jsem nebyla u vymření softwaru v telefonu, jak to bude vypadat? Jak dlouho asi zvládne můj passport bez aktualizací při používání google play...
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    POLOVI: osobně jsem nejvíc zvědavý na model mercury s klávesnicí... ten pokud se povede
    POLOVI
    POLOVI --- ---
    PJGEPR: nekonci jen pokracuje v uzavirani svych neperspektivnich tovaren a vyrobu bude outsourcovat viz predchozi modely od Foxconu a ted Alcatel
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Někdo s MACem s novým OS X Sierra a problémy s Blendem jako já?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    jeden post z fb, nechce se mi to prekladat, ale dam vedet, zda se jim povedlo obnovit data a taky s tim linkem, jak jsem psal, co poradil honcka

    i had a discussion with british colleague about blackberry z10
    he asked me, if i have some errors during typing an email or message

    i confirmed, yes i sent a lot of crazy messages
    when BB is in charging, it's ok, but if it's still plugged in and charged it's starting to be overheated and you have to unplug it before any typing:-) to be sure, you send what you want to send and whom to send to

    i have now another one as my previus were overheated as - once i had to put it into air condition in the car, second one fired one pin on my microsd card, fortunately i have a backup of pix from june, my photos from malaysia and thai are saved

    german lost... i'll send it to some "recovery" company as the microsd should be ok, but one pin has been lost, remained in old z10
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: ten odkaz je totiz na cobalt( aspon se tak jmenuje ten soubor), akorat zrejme jina verze...protoze me aktualizace nebezi...zkusim to preinstalovat
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BOUCNER: aktualizace fungujou
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    HONCKA: a aktualizace normálně stahuješ? A vše funguje?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda se da sehnat na bb classic samotnej digitizer ? dostalo se mi jednoho zdarma s ruplym displejem (klice v kapse). Ale chtěl bych zas stejnou kvalitu (hlavne pevnost) jako uz tam byl.
    na ali je to takova strelba od boku...
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Sluzba Blackberry protect je nedostupna. Nelze se pripojit ke sluzbe BlackBerry Protect. Zkuste to znovu pozdeji..

    deje se vam to take? k netu jsem pripojeny, a to i v pripade wifi, tak 4G
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam