• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    NJAL
    NJAL --- ---
    TLOUDEV: Tak ja to sem dal proto, ze jsme teda v te prvni polovine 2021, tak jeste ~4.5 mesice do zklamani ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NJAL: to brzo ;-) je to ze srpna lonskeho roku, a od te doby ticho po pesine.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Neočekávané. Oficiální zmínky o připravovaném BlackBerry s QWERTY klávesnicí a 5G – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...e-oficialni-zminky-o-pripravovanem-blackberry-s-qwerty-klavesnici-a-5g/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Tak "email folder sync settings " tam nevidím
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Settings (ozubené kolecko vpravo nahore) Manage Accounts. Ten ucet a pak email folder sync settings
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Kde? :) Popiš mi cestu, nemůžu to dohledat
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: ja mam u seznam uctu slozku sent a synchronizaci nemuzu vypnout. :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    tak ještě info, nativní klient Samsungu se synchronizuje i v té složce odeslané
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Aha, tak už vidím,že "odeslané" nejdou na webu seznamu zaškrnout pro synchronizaci, vůbec to tam není v nabídce. Koukám,že to nefunguje zhruba od března 2019.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TLOUDEV: & MCKIDNEY: v odeslané poště v HUBu mám oranžovou hlášku "Tato složka není aktuálně synchronizována".
    A to co radíte vůbec nevidím, kde tam udělat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Je to trosku drze, ale take si myslim. ze to bude jenom spatna slozka. Webmaily tedka nasleduji jine slozky, nez mobilni zarizeni. Sladit na jednom ci na druhem.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    EXCITE: nastavit si jinou slozku pro sent mail?
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Čau, používám na Samsungu S10e BB Hub. Teď jsem si všiml,že když z něj odešlu email, ten se mi neobjeví v odeslaných emailech,když jdu do schránky seznamu přes web. Dá se s tím něco udělat?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    tak jsem pořídil z druhé ruky koně. tedy KeyOne, akorát mu nejdou vypnout korekce:( resp. je mám vypnuté, ale stejně - koně jsem psal KeyOne. síť. (shit)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ta z10 je tak super telefon, ze se k nemu vratim.
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    nahodou, podnet na kvalitni vpn zadara, nebo placene , nebo tor na blacberry os 10?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Koukal jsem dnes náhodou po webech po Key2ce a už je nedostupná :( i Google mi našel jenom 3 obchody, T-Mobile, DX a BangGood a to jsem zrovna potřeboval nový telefon.
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    RAINBOF: Jj
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KAZATELL: passport ma os 10 ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam