• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    POLOVIBlackBerry
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NJAL: nevim, znas je?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Dostal jsem key2, nevite kde by v praze mi vymenili displej?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jen pro info vysel novy nyxdroid pro BBQ10, a planuje se udrzet podporu BB i na novem API. Testuju na Q10 a podobnejch srotech :D
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Mam blackberry z30 nemuzu se dostat do NASTAVENI a nejde mi zapnout wifi,,,,,pristroj je NOVY NEPOUZIVANY,,,MAM UDELANOU TU AKTUALIZACI ALE OD ZARI 2020 ME TO NEJDE CO S TIM?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    TLOUDEV: Já jedu na passportu pořád a zatím mi aktualizace nechybí. Je pravda že mám telefony dva a všechno co nejde na passportu jedu na iOS
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NJAL: hmm... vzhledem k nemoznosti aktualizaci je ten jejich OS bohuzel na hovno :( jinak teda ze byl lepsi nez vsechny ostatni, o tom neni pochyb, a doted me sere android. Trochu doufam, ze to treba vyhrabou z popela i s novou verzi toho svyho OS (QNX mikrokernel unix)... mno, mohlo by to vyjit, a pak bych mozna oprasil starou Q10, nebo bych byl i ochoten poridit prave Q20. Keyone mi vydrzel cca mesic, nez se zacal srat, az se rozesral docela. Q10 mi vydrzela leta.
    NJAL
    NJAL --- ---
    TLOUDEV: Ja bych chtel Q20 :-) Mam Q10.
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NJAL: ja se na to tesim hrozne moc... ne ze bych si to chtel koupit, ale pze spadnou ceny keyone a key2 ;-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    TLOUDEV: Tak ja to sem dal proto, ze jsme teda v te prvni polovine 2021, tak jeste ~4.5 mesice do zklamani ;-)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NJAL: to brzo ;-) je to ze srpna lonskeho roku, a od te doby ticho po pesine.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Neočekávané. Oficiální zmínky o připravovaném BlackBerry s QWERTY klávesnicí a 5G – BlackBerryCzech
    http://blackberryczech.cz/...e-oficialni-zminky-o-pripravovanem-blackberry-s-qwerty-klavesnici-a-5g/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Tak "email folder sync settings " tam nevidím
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: Settings (ozubené kolecko vpravo nahore) Manage Accounts. Ten ucet a pak email folder sync settings
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    MILAZAJICEK: Kde? :) Popiš mi cestu, nemůžu to dohledat
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    EXCITE: ja mam u seznam uctu slozku sent a synchronizaci nemuzu vypnout. :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    tak ještě info, nativní klient Samsungu se synchronizuje i v té složce odeslané
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Aha, tak už vidím,že "odeslané" nejdou na webu seznamu zaškrnout pro synchronizaci, vůbec to tam není v nabídce. Koukám,že to nefunguje zhruba od března 2019.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TLOUDEV: & MCKIDNEY: v odeslané poště v HUBu mám oranžovou hlášku "Tato složka není aktuálně synchronizována".
    A to co radíte vůbec nevidím, kde tam udělat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Je to trosku drze, ale take si myslim. ze to bude jenom spatna slozka. Webmaily tedka nasleduji jine slozky, nez mobilni zarizeni. Sladit na jednom ci na druhem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam