• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMNBreaking Bad
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    jo taky mi podle ukázky nepřijde jeho hlas špatnej,spíš bych řek že bude asi docela lol jak budou překládat jesseyho
    HASSA
    HASSA --- ---
    OMN: aha ani nevim ze to uz davaj..no podle ty ukazky me ten hlas nijak moc neiritoval..jak to je v serialu asi neposoudim..
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    Perníkový táta no nene
    OMN
    OMN --- ---
    HASSA: vsak uz se vysila apon tejden a moc to teda podle me nesedi...nova se s dabingem nesere
    HASSA
    HASSA --- ---
    tak uz se na to vysila upoutavka..podle me se celkem dobre trefili s hlasem Walta..docela mi tam sedi..
    YouTube - Breaking Bad / Perníkový táta S1 CZ PROMO 1
    http://www.youtube.com/watch?v=topsYumZ3tk
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    hehe
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    LOJZEE: Pokud te zajima akorat vulgarni projev a drogova kriminalita, tak dopurucuju, abys radsi poslouchal nejakou moderni cernosskou muziku :))
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zdravim, dneska sem ankous treti serku, celkem dobrej serial. akorat ta manzelka a cely ty sceny s rodinou bych klidne vynechal, i kdyz syn je spravnej.
    klidne bych to cely tocil jen kolem jesseyho a mistra whita a jejich pusobeni. zmizel by tam ten kontrast, na kterym si asi serial zaklada a stavi vsechny ty jakoby vtipny a absurdni situace, ale u nich se moc nesmeju. vic me bavi slovni projev jesseyho a drogova kriminalita. ale jinak nadprumer a dobra zabava, no doubt.
    OMN
    OMN --- ---
    NJORL: nas za to nikdo neplati, ale kdyz uz za to nekdo dostava prachy, tak by se mohl podivat na periodickou tabulku prvku a venovat tomu prekladu trosku casu...
    NJORL
    NJORL --- ---
    a jak byste to nazvali vy?
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    OMN: aha,no tak to je šílený no .) přitom to ten původní název tak hezky vystihuje,no aspoň nova dala tímhle jasně najevo jak kvalitní bude teda asi dabing :)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    HASSA:
    jj zni mi to asi jako "chuva fajn" nebo jak se menuje ten serial co bezel/bezi na prime...
    HASSA
    HASSA --- ---
    CHUCKEBONO: nechapu tu snahu vsechno prelozit..Pernikovej tata zni jak nakej blbej sitcom..
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    tak vono neni uplne lehky vymyslet tomu ceskej ekvivalent tak, aby to davalo smysl. imho bych ten nazev vubec neprekladal. kdyz uz, tak me napada mozna neco jako "na zcestí" :)
    OMN
    OMN --- ---
    JIRRA: na nova cinema brzy zacnou vysilat breaking bad...a prelozili to jako pernikovy tata....Pe Tá
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HASSA: co mi uniká?
    HASSA
    HASSA --- ---
    OMN: az ted sem pochopil toho pernikovyho tatu..paneboze to je hrozny
    OMN
    OMN --- ---
    pane boze...pernikovy tata...
    2ND
    2ND --- ---
    .
    OMN:
    HASSA: jdete se oba ...
    HASSA
    HASSA --- ---
    OMN: *thumbs up* presne ten bych mu dal taky (:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam