• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZOLTYZVÍŘENA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY
    KACJU
    KACJU --- ---
    Ahoj
    daruji výbavičku pro hlodavce. Zrní, mističky, napaječku, žebříček, trochu pylin, trošku sena a mám i zbytek písku pro činčily nebo osmáka.
    Dál tu mám výbavu pro betu Bojovnici. Malé betárko zbytek papani nějaky kamínky a umělou rostlinu i síťku na vylovení ryby.
    Spěchá to sťehuji se ...
    Volejte 723768803 nepište tady na nyx nejsem tu moc často.

    Vše daruji zadarmo ,ale když někdo chtěl mi za to něco dát přivítám kostičku pro psa :).
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Neleží náhodou někomu doma zbytečně venkovní ohrádka pro hlodavce? Takový ten šesti- nebo osmiúhelník, čtverce či obdélníky z pozinkovaného pletiva, z kterých se poskládá ohrádka.. Sháníme celkem akutně, do začátku července. Díky!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Zbylo nám tu kočičí mléko od Beapharu, asi polovička balení, PC 269, tak teď třeba za 100,-? Most, event. Praha, případně pošlu poštou..
    TRIKSTRA
    TRIKSTRA --- ---
    ISCH: inzerát byl smazán...
    SENIN
    SENIN --- ---
    FRETI
    FRETI --- ---
    hojte, sháním větší psí misku, válí-li se někomu doma, velice ráda ji převezmu :) btw netušíte, kde nejlépe udati pejska? mám tu krásnou fenečku už 3 měs na dočasce a nějak se to nechce hnout... za jakýkoli nápad budu vděčná, trochu to už začíná hořet.. dííky! ps: sdílím i nějakou fotečku, kdyby vás napadlo kam s ní, směle do toho, děkujuu!

    TUILE
    TUILE --- ---
    mam tu za odvoz dve skleneny terarka. prekryty kovovou siti s drevenym ramem.
    predani v praze na zahradnim meste.

    48*34, vyska 27cm. mam v nich potemnika moucnyho. nejlepe bych to dala i s nim :) - cca 20 rozmnozujicich se brouku a spoustu larev. vhodny pro nejakou jesterku ci podobnou dpmaci potvoru.

    34*58, vyska 32cm. v tomhle je jenom hrabanka. nezijou tam zadny obyvatele. muzu k tomu pridat i pytel hrabanky a nejakej troud.neni problem hrabanku vysypat a odvezt si to uplne prazdny.

    k obou akvarkum muzu pridat par ustrizku filce na podlozeni.

    foto pripadne zde: [ TUILE @ Chovame hmyz nebo pavoukovce (pavouky, stiry, solifugy...) ]
    KAROLINKA
    KAROLINKA --- ---
    nevali se doma nekomu po steneti obojek, voditko a dalsi potrebne veci do prvni vybavicky psa? praha - kdyztak posta
    NININI
    NININI --- ---
    Zdravím, sháním záchod pro kočku (takovou tu plastovou věc, kam se sype písek)... včera jsem našla kotě a nemám žádnou výbavu, tak mě napadlo, jestli se to někomu neválí doma, nemám moc peněz nazbyt... Díky!
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    FILSHAVE: auditko tady: [ Kocouri, kocky, kotata - jsou krasne chlupata a zaslouzi si nasi LASKU :o))) ] nebo tady: [ Sophia a její kamarádi ->> nabidka opustenych ctvernozcu vseho druhu ]

    malejch koťat teď moc neni, akorát se začaly rodit a musí být ještě cca dva měsíce u mamin, takže sháníš tak trochu v nepravou dobu, ale napíšu ti víc do pošty
    FILSHAVE
    FILSHAVE --- ---
    Ahoj,
    shanim kote, nevite o necem, popripade na ktere autitko se obratit? :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    LU_UCA: bezna cena je 150
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    JEBTISKA: zkus bazary u tvého bydliště
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Scháním klec pro králíka...je to takový ten zakrslý....za nákou drobnost nebo do 150..díky!!!
    KHARL
    KHARL --- ---
    Dobrý den,
    nabízím k prodeji klec, kde jsem měl až 6 osmáků. Rozměry: 60x70x75 (klec je z části z králičího pletiva - 50cm, spodek z 0,4mm skla. O sebe samozřejmě oddělitelné pro dobrou údržbu. Bližší informace, foto na khaarl@seznam.cz
    Děkuji K

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam