• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LINKOS: Na Islandu byl taky raketovej start... a pak propad z tech puvodnich 14 procent na 9 u poslednich voleb. Kdepak asi chlapci udelali chybu...
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    OMNIHASH: koho by pred 5 lety napadlo,ze budou vychazet pruzkumy kde budou druzi...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ...a mezitím v alternativní realitě Piráti stabilně posilují a drží se na pozici 2. nejsilnější strany...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: co si budeme povidat, bany a takovy sracky ukazuji, ze dotycni jeste nevyrostli z internetoveho glosovani. snad v nejblizsich letech piratum dojde, ze uz to neni jen o sazeni jakobyvtipnych komentu. jak muze dopadnout parta internetovych protestnich glosatoru lze videt na zit brno.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nikoliv... me jsou bany ukradene :) To je navic soutez, co vyhrat nemuzes... to bys po tech letech na internetu mohl chapat... ;-) Zablokujes mozna tak konkretni ID, ale rozhodne ne projev (oponentniho) nazoru...

    Ale tu je nazorne videt, ze Pirati maji s nesouhlasnou oponenturou dost zasadni problem. Argumentacne ta oponentura zvladnuta neni, takze tu jsme svedky pokusu o utok na osobu. Takovy Pitomio style ;-) A jasne - komunisti sve oponenty do lagru zavirali - a ano, ban v ryze politicke debate k tomu porovnat lze. A zrovna toto forum je o politice...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: tak jestli případný ban v debatě přirovnáváš k pozavírání do lágrů, tak je vidět, že si internet za celá ta léta vůbec nepochopil...
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    VYHULENY_UFO: Opravdu si myslíš, že střízliví vodáci jsou problém, nebo zase jen hloupě trolíš?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tak hlavne aby pirati konecne uz odstranili strizlivy vodaky z rek... to je horsi problem nez stahovani serosu
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Jojo, je vidět, že zatímco já jsem dojmolog expert, jak sám uznáváš (ostatně trefil jsem se ve všem), ty jsi skutečně dojmolog amatér a trefil jsi houbeles:)

    No nic, omlouvám se ostatním, za mě by to asi takhle stačilo, nechám toho blbce zase spát. (musím se vypořádat s myšlenkou, že bych hrozně rád lidi zavíral do lágrů a poslal je kopat uran... to jsem o sobě nevěděl :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CAIDEL: mindracky tu mas tak akorat ty... viditelne dlouhodobe nedavas to, ze si nekdo dovoli slapnout do tve babovicky z pisku :-) A nejradsi bys vsechny oponenty, co si dovoli vyslovit nesouhlasny nazor pozaviral do lagru po vzoru komouskych soudruhu z padesatych let minuleho stoleti a nechal je tam kopat uran. Mel by ses ale uz konecne srovnat s tim, ze drzet hubu a krok se v tehle zemi uz peknych par let nemusi.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    DANYSEK: Njn, žes to u pirátů kdysi zkoušel, nedopadlo to a doteď z toho máš mindrák, tos tu na sebe ve slabší chvíli prásknul, to se tu ví :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CAIDEL: a ty vis, koho jsem kdy volil, ze vynasis sve zavery? :D Jo, jako dojmolog jses... expert :D
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Já myslím, že je hlavně úplně fuk, co si myslí zapřísáhlý frustrovaný nevolič pirátů :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    LINKOS: na systemova zakonodarna reseni vladu nepotrebujes. Tim argumentovali i samotni Pirati, kdyz do cela Snemovny sami podporili borce z ANO...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    DANYSEK: jasne ony se ty systemovy reseni delaji behem pul roku navic ve stavu kdy neni vlada schopna,resp. spise nema zajem o koalicni spolupraci s kymkoli,nejradeji by drzela svych 100% ministerstvech, Velkeho sefa v cele akorat ji do toho obcas nekdo keca,tak se aspon musi snazit tvarit ze jako nejakou spolupraci jo...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CAIDEL: ale ono je fuk, co si myslis. Podstatny je program, a jeho realne nenaplnovani. K videni jsou pouze lacine a jednoduche populisticke usklebky, systemove reseni skutecnych problemu v nedohlednu. Ale chapu, ze nekterym jedincum staci ke stesti placatka rumu na kanoi... s tou se i na ty spatne kontrolovane dotace snadno zapomene :-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Ostatně proto je také jediná kritika ad hominem na téma "Všichni piráti mají tuhle logiku" "Všichni piráti mají tuhle morálku" "Všichni piráti dělají všechno takhle" a tak. Ještě chybí krádeže a komunismus. Nezapomínat!

    Už ani ti trollové nejsou co bývali, když se sami zvládnou třikrát střelit do nohy během pěti příspěvků.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DANYSEK: proste tradicni strana...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CAIDEL: zatimco chudinky Pirati maji problem s jakoukoliv kritikou cilenou na jejich hlavy ;-) A kdyz nemaji co rict k veci, zacnou kopat do osoby. Argumenty ad hominem jsou ale obecne brane jako nepripustne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam