• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    CAIDEL: Jo jo, 3 týdny se na nyx nepřihlásí, ale slyší dobře. Jak se o něm zmíníš, tak se tu za 2 hodiny objeví. :-))
    LINSOS
    LINSOS --- ---
    XCHAOS: Co to zase meleš? Kdy jsme se tu spolu bavili o DPH? Je jasné, že po kauze s policejní cenzurou internetu tu máme další podstatné pochybení. Hlavně že mají Piráti tolik poslanců a asistentů. Co tam tedy dělají? Užívají levného chlastu ve sněmovní kantýně?
    Piráti se vlastním programem rozhodně neřídí. Piráti mají v programu transparentnost. Dodnes přitom Piráti nezveřejňují zápisy z jednání poslaneckého klubu. Pochopitelně. Piráti se bojí veřejné kontroly.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINSOS: Danny, vždyť dobře víš, že o DPH z Junáka se s tebou normálně bavíme, i když se neschováváš za LINSOSe...

    Zatím jsem si teda nevšiml, že by Piráti něco takového měli v předvolebním programu.
    LINSOS
    LINSOS --- ---
    XCHAOS: Vždyť Piráti někdy sami ani neví o čem hlasují. Občas se to i na veřejnost provalí. A poté následují hloupé výmluvy Pirátů na množství práce ve Sněmovně. Jóóóóó, to už to známe. U té DPH to bude dozajista stejné.
    S podobnými průsery se zajisté nikdo od Pirátů veřejně chlubit nebude. Ono se to už nějak ututlá a něčím jiným zakecá. DPH odváděná z členských příspěvků do Junáka náš stát jistě finančně zachrání.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak se proslýchá, že díky odstoupení jednoho kandidáta jsem se posunul z 24. na 23. místo... ale psst :-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    LINKOS: Ti akorát řeknou, že jsou kolegové z práce za stejným routerem :) Jinak na tom není co řešit, jasnější už to být ani nemůže :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CAIDEL: hele, nyx eviduje ip z ktereho se prihlasujes, mozna by nebylo od veci poslat dotaz, zdaly se schodovalo :-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    HONCKA: Protože byl DANYSEK puštěn zpátky a nebylo potřeba používat druhé ID :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LINKOS: linsos last login 25.2.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: klid, já tě zatím neignoruju. Ale fakt je, že téma, jestli Piráti teda podporujou zavedení DPH pro spolky nebo ne, to je fakt docela zajímavá otázka.

    Já třeba byl na Paroubka dost nasranej, když mě nuceně přihlásil k DPH, ve své době, jako drobného živnostníka.. .klientům jsem o to DPH samozřejmě zdražit nemohl, to by utekli, a málem mi to položilo...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    OOHN: danysem me ma v DI jako mraky dalsich,tak ze ja fakt nevim co tu zvani. Linsos taky zmizel,tak nevim jestli tady nejsem v DI
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ten titulek mluví za vše
    ODS nadbíhá pravdě a lásce, musí vzniknout nová pravicová strana, míní Klaus - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ds-klaus-starsi-nova-politicka-strana-klaus-mladsi.A190314_125312_domaci_kop
    OOHN
    OOHN --- ---
    LINKOS: ale to s tím LINSOSem je samozřejně taky validní připomínka..
    OOHN
    OOHN --- ---
    LINKOS: myslel jsem, že reaguješ na jeho příspěvek ohledně opensource, mylně. Peace and out.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    https://www.facebook.com/mikfer/posts/10214266358632094
    Václav Klaus mladší je u voličů ODS populárnější než Petr Fiala. Není populárnější u voličů ODS, kteří se rozhodují mezi ODS a Piráty, nebo ODS a Topkou, ale je nesmírně populární u jádra ODSáckého elektorátu, vlastně z podobných důvodů, proč Trump vyhrál u Repubikánů.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    OOHN: no me nejak unika pointa proc reagujes na me
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    OOHN: pred casom som na repozitari urad.pirati.cz robil rychly code review, plan bol ze autor to uhladi a pusti von. Evidentne sa to niekde zaseklo, skusim to prepingnut. Je to rozhodne validna pripomienka, a uz to malo byt davno vonku.
    OOHN
    OOHN --- ---
    LINKOS: urad.pirati.cz proklamuje, že je opensource, ale kód té aplikace nikde dostupný není. XCHAOS nalinkoval dvě pirátské GitHub organizace, ale ani jedna neobsahuje repozitář urad.pirati.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam