• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    XCHAOS: To není moc pravda. Z politiků jsem to zpočátku tlačil já. Čižinský to tlačil za P7, ale na magoši se jim moc nechtělo.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GIOMIKY: Sice zrovna ten most rozjela spíš Praha sobě, ale pochopitelně Piráti jsou pro každou špatnost :-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MINERWA: "neshopní" -> ne-shop-ní -> :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MEMNON666: lol, jakože nedokážou plnit sliby, v tom případě tvrdíš, že si starosty můžu koupit, určitě na to máš nějaký důkaz
    už kdysi mi psali, že se o ty důchoďáky postaraj, teď když mám proof, tak se opět nic neděje, spíš si je už ANO koupilo
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MINERWA: Když si to myslíš...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    MINERWA: jako že si je nemůžeš koupit?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já to dám starostům, páč piráti jsou neshopní
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KRAMERIUS: To mas fuk, az budou nejaky volby, tak je tam hodim. Libenak za to stoji.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    GIOMIKY: Ale komunální ani magistrátní volby teď nejsou - až za dva roky :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tak jo, budu Piraty volit. Za ten Libenskej most.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Ministerstvo tají informace o počtu nakažených v obcích. ‚Musíme uklidňovat situaci,‘ tvrdí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/data-uzis-covid-19-cisla-informace_2009231251_cib
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ok, tak zkusíme hlídajícího pejska
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: ujmul se toho nějaký pirát?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    MASTODONT: mě to přijde docela trefné, je to podobně hranaté...
    Spíše bych měl námitky k tomu "jo tak mě to hodilo sem, to není náhoda nic není náhoda". Osobně bych tam dal odkaz na to jak se posouvají do budoucnosti kde udělá ten jeho kluk v budoucnu průser a oni mu v tom snaží zabránit. Jakože teď přijde první z problém který kaskádou zničí vaší rodinu. Jakože teď se stane něco co kaskádou zničí naší zemi, musíme tomu za každou cenu zabránit.
    Už si to přesně nepamatuju, ale bylo by to trefnější. To jen tak.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MASTODONT: ehm Forman
    MASTODONT
    MASTODONT --- ---
    87HIGHFLYER: Jo aha, díky. Nevím, protože BtF jsem nikdy neviděl. Ale Favo je i tak blbá volba.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MASTODONT: víš že je to parodie na delorean, že jo?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam