• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Právník Ondřej Dostál (Piráti) hned řekl, že toto opatření napadne u Ústavního soudu.

    Babiš s Vojtěchem chtějí něco udělat, pozdě, málo a blbě, jako obvykle.. Ale a pirátský Dostál be like

    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    ICARUS: Téměř všichni lidé, kteří napsali do diskuse, že jsou proti, to napsali i na sociálních sítích.
    KEB
    KEB --- ---
    KRAMERIUS: to se uvidí, co si s fialou řeknou. Hra teprve začíná
    CUKI
    CUKI --- ---
    ICARUS: to bude veřejné?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ICARUS: možná radši počkej do skončení volebního období, než ty lidi odsoudíš :-) mě samotného překvapilo, že proti bylo méně než 20%. V diskuzi to vypadalo, že proti je snad 50% členské základny....
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    Co myslíte, bude Fiala dál tlačit Lipavského, nebo toho využije jako vhodnou záminku, k jeho nahrazení?
    Prezidentovi vadí Lipavský. Dráždí ho postoji k Izraeli, Koněvovi i Nejedlému - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jan-lipavsky-ministr-zahranici-milos-zeman-odmitnuti.A211117_182133_domaci_vlc
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    ICARUS:
    "Na základě návrhu (opřeného o podporu členského podnětu) je jednání uzavřené(viz § 6 (2) JdŘ), to znamená, že rozpravu může číst a vystupovat v ní pouze členstvo, Prosím dodržujte uzavřenost tohoto jednání, zejména názorů, které zde zazní a materiálů které budou dány k dispozici. Důvody uzavřenosti pominou po rozhodnutí celostátního fóra v projednávané věci."

    Takze uz by to malo ist verejne, prepingol som to, tak snad.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    ICARUS: No já pořád čekám, až to bude veřejné. Hodně mě zajímá kdo byl proti, abych věděl, koho (ne)mám příště kroužkovat.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NECROMAN: aspoň něco z původních témat, no...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XCHAOS: jo, OSA bude mít radost :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NIEKT0: trochu nomen-omen :-)
    Novým ministrem pro legislativu by se mohl stát Pirát Michal Šalomoun - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-ministr-pro-legislativu-michal-salamoun.A211116_165540_domaci_cun
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    Kdo má nahradit Michálka: třebíčský advokát, který za Piráty kandidoval do Evropského parlamentu
    https://denikn.cz/749547/kdo-ma-nahradit-michalka-trebicsky-advokat-ktery-za-piraty-kandidoval-do-evropskeho-parlamentu/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MITHRANDIR:
    HONCKA: mělii jsme chtít ŽP a nominovat Balcarovou. Člen vlády pro legislativu byl šitý na míru Jakubovi Michálkovi a ztratil z větší části smysl, když se Jakub zřekl nominace.

    Ministerstvo zahraničí je dobrý husarský kousek ale mohlo by to vyjjít. Ono dělat to v Lipavkého názorovém stylu bude docela ostré a skoro i riskantní, počítám "seriózním" stranám se to ani moc nechce riskovat, ale bude jim tiše vyhovovat, že ta zahraniční politika taková bude. Tak by to mohlo fungovat jako jakýsi barter za to, že třeba budou dělat nějakou lldštější politiku a někdo si za ně ušpiní ruce s ostřejší zahraniční politikou...
    N_I
    N_I --- ---
    včera úplně skvělý michálek na radiožurnálu..opravdu skvělý komentáře, vysvětlení, postřehy.....borec!
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    CUKI
    CUKI --- ---
    KEB: jen doufám že 4. Ta pěti koalice bude hodně náročná i bez pirátských faux pas :-(
    ..ale třeba se mýlím

    Jinak gratulace k souhlasu jít do vlády, ale hlavně k té volební účasti. Ta je opravdu chvályhodná.

    Možná jedna z prvních věcí do které by měli piráti jít, je změnit volební systém tak aby i v celostátních volbách byla takováto účast, protože současný volební systém není odpovídající době a stojí majlant i spoustu našich lesů.

    Opravdu nestojím o to aby pro mě někdo tisknul volební lístek pro Okamuru, Babiše, Volný blok...
    MITHRANDIR
    MITHRANDIR --- ---
    KEDRIGERN: Drzim palce. Tise jsem doufal, ze to tak dopadne.
    Jeste teda by me zajimalo proc na pozice ministru nedelegujete lidi, kteri nesedi v PS? Prislo by mi to logicke vzhledem k poctu poslancu, ktere tam jsou.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Piráti složili další ze zkoušek dospělosti. Gratuluji.
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ...teda taky, přeju hodně sil. Ulevilo se mi prozatím:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    dtto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam