• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    KEB
    KEB --- ---
    Tak co, vyjádřili se nějak piratsti europoslanci k nepodpoře jádra nebo ne? Ptám se pro kamaráda...
    HYNEK
    HYNEK --- ---
    „Zatím nevyužil svůj potenciál.“ Piráti odvolali správní radu svého stranického institutu
    https://denikn.cz/1291168/zatim-nevyuzil-svuj-potencial-pirati-odvolali-spravni-radu-sveho-stranickeho-institutu/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No, vzhledem k tomu, že nečtete socky, je úplně zbytečné mi najednou začít vyčítat link na twitter, když na FB byste si to býval rovněž nepřečetl.

    Ale klidně se v tom válejte dál.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAARQ: jinými slovy jste vůbec netušil, o co jde, ale stejně jste se neváhal zapojit a udělal ze sebe kašpara. Lvl bydlenka.

    A je to podle vás samozřejmě moje chyba, protože já jsem měl (asi telepaticky? :))) vědět, že jste lenoch líná, a znovu to celé extra pro vás přežvýkat, abyste to správně pochopil.

    Jo ták, teď už to konečně dává smysl.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOCKINEZ: symtě dočky, tvoje bába hlasovala skandálně...
    chápu že je to naprosto šokantní, ale existujou lidi, co maj opačný názory než ty, a dokonce se je odvažujou i prosazovat v nějakým hlasování, deal with it.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAARQ: Těžké ráno? Tu údajně chybějící omáčku, kterou mi vyčítáte, jste sice měl doslova pod nosem, takže rozhodně nešlo o izolované cancy bez kontextu a beze smyslu, ale chápu, že když si přečtete jenom něco a zbytek navíc špatně pochopíte, může vám to tak připadat.

    Mám o vás trochu starost, jindy takhle katastrofálně z formy nebýváte.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAARQ: Ironická poznámka k debilnímu cancu ~ vyvozovat cokoliv dalšího?

    Koukám, že jste dneska opravdu ve formě. Nenajelo vám to samé co Peksovi, milý kolego?

    Ale OK, příště speciálně pro vás přidám tři smajlíky, příteli.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    3 europoslanci hlasují naprosto skandálně.

    Peksa se to snaží žehlit úplně idiotským cancem.

    Ale problém je Dočkiho ironická poznámka.

    Aha.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GAARQ: Ano,správně , ten výrok je prostě pitomej, že :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAARQ: příteli, když už jste ve svém chabém pokusu o odvedení pozornosti od tupého paternalistického cancu pana europoslance tak osobní, nechte si prosím doinstalovat detektor ironie, evidentně se vám porouchal.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    GAARQ: A něco k věci byste měl, drahý kolego?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    „Některým lidem“ jako třeba ČEZu?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ: tvl peksovi to dobře najelo.

    KEB
    KEB --- ---
    https://twitter.com/vonpecka/status/1727395242993942810?s=19

    Tímto se veřejně omlouvám, že jsem si myslel, že ty vykopány trubky na vodu z propagačního videa Hamásu byly z peněz EU!

    Stejně jako dokonale vybetonovaný metro atd. Už se to nebude opakovat
    KEB
    KEB --- ---
    Já věděl, že připomínka geniálních výroků madam michailidu rozproudí diskuzi!
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LIQUID_SOUND: snad radši ani ne. Tenhle boj na kryptofašisty/komunisty pomocí dešifrování emoji považuju za asi tak smyslupnej, jako to ruský nahanění děcek v modrožlutejch hadrech, a jeho propagátorech mám dost podobný mínění jako o tý putinovo skvadře akčních bab s fialovejma přelivama. Ty maj aspoň výmluvu, že nic lepšího nepoznali, narozdíl od místních myslitelů, co si tenhle pavlův reflex vybudovali sami a dobrovolně.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    OMNIHASH: Můžeš to nějak rozvést? Dík.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Všichni tři europoslanci za Piráty byli proti.

    Díky, že můžem (škodit).

    https://twitter.com/CarlBerglof/status/1726991258365935946
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LIQUID_SOUND: tenhle typ tak od vyhnání posledního němce...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LIQUID_SOUND: kolego, chybí Vám tam jedno důležité slovíčko které dost mění význam ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam