• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUTHANWine, CrossOver, Cedega- paříme a pracujeme na Linuxu bez omezení
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TEAPACK: tak to moc nerozumím tomu že do wine to nejde.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MILAZAJICEK: samozřejmě ;) celkem často tam házím mrkwosoftí dokumenty rovnou z mailů... jejich makra se moc nekamarádí s LibreOffice ... :-/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TEAPACK: a do Linuxu ti to namounyovat jde?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MILAZAJICEK: jj ;) /dev/sdXY jsem tam teda dávat nezkoušel, ale možná se k tomu dostanu... a nebo se na to všechno vykašlu a pojedu ve Widlích jenom 1920x1080 :-/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TEAPACK: Možná hloupá poznámka, ale do wine připojuješ ten linuxovej mountpoint . takže trřeba /mnt/win7hdd
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    ATAN: O.o jak to nacpu do Wine? v linuxu si normálně připojuju NTFS disky přes mount, v tom problém není, ale když dám u wine připojit disk D a dám tam cestu k mountpointu toho disku, tak to nejede :-/
    ATAN
    ATAN --- ---
    TEAPACK: normalne to mountnes pres ntfs3g ovladac.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MILAZAJICEK: já nemyslel rozlišení, ale podporu... mám jenom integrovanou grafiku na i5 (5200U) takže ta má prdlajz výkon i tak, ale na SCBW to bohatě stačí, jen ve widlích mi Inteláckej driver hlásí, že je to rozlišení nad možnosti sběrnice a to i v případě výstupu pouze do jednoho monitoru, ale v linuxu jedu dual display FullHD + 4K bez problému... :-/
    Hlavně mi šlo o to, abych nemusel instalovat znova SCBW s batle.net appkou a pak hledat na disku místo pro dalších xGB updatů, ale abych si připojil rovnou partition s Widlema do Wine a spustil to rovnou z disku...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TEAPACK: mě 2560x1440 dává 4K budu zkousetbazbbude novej notebook.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MILAZAJICEK: VirtualBox má zase problémy s grafikou ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    TEAPACK: na linuxu můžeš normálně mountout celou parcelu z windows. Ale nebude praktičtější ty win rozjet ve virtualboxu?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, mám na kompu dualboot, ale widlácký driver grafiky si neporadí se 4K, linuxácký ano. Tušíte, zda lze mountnout celou partition s widlemi do Wine?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Netusi, nekdo jak zpravit boot Visty SP2 64bit na EFI disku, disk jsem zmigroval z MBR na GPT (je to mac - EFI tam musi bejt kvuli MacOSu), s datama se nehlo, vsechno je v poradku, ale jelikoz to ted bootuje s EFI, tak boot Vista konci s hlaskou - 0xc0000025c - zavadec se spusti, ale vytuhne.

    Wokna sice zavadim z Grubu, ale to by v tohle pripade nemelo mit vliv, zavadec se spusti jen zdechne.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KAERO: Diky, ze ses ozval, ale uz znam z IRC odpoved. Je to problem toho, ze Centos 7 je ciste 64-bitovy a Wine, ktery na nem distribuuji je take 64-bitovy. Coz znamena, ze na nem proste nejde cokoliv, co ma 32-bitu. :-( (Uprimne se mi nezadarilo ani s 64-bitovou aplikaci pro Windows, protoze pouziva nejaky 32-bitovy knihovny)
    KAERO
    KAERO --- ---
    GIOMIKY: nekdy si rikam, ze to je asi provokace. Nejake podrobnejsi informace bys nemel, nebo mam vytahnut svoji kristalovou kouli a na dalku si precist tve myslenky?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Cau, mam dotaz. Na CentOS 7 pod Wine mi nejde rozbehat 32-bitova aplikace. Zkousel jsem PlayOnLinux, ale bez uspechu. Nevite, co s tim? Dekuji moc.
    BURAN
    BURAN --- ---
    TOMINO_I: jj ve Steam clientovi udelali nakej update, kterej wine prestalo zvladat.
    vcera jsem upgradnul wine na 1.7.11, Steam client nabehnul OK, ale zase mi to spadlo ve hre - popravde znovu jsem to nezkousel, nemel jsem na pokusniceni moc naladu :)
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    BURAN: Byl tam nejakej bug. Ale zda se me ze je to uz tedka vychytany, teda ja minulej tyden jsem se normal zalogoval pres PlayOnLinux.
    BURAN
    BURAN --- ---
    chodi vam Steam pod wine?
    me zacal padat nekdy koncem roku po nejaky updatu (lognu se a spadne to), a porad to jeste nejede.
    nekdo podobne postizeny? nekdo kdo to vyresil?
    dik :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Taky je jasne videt, co Valve dokaze a nikdo jinej by nemohl, takhle Linux tlacit:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam