• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    takze udelame spolecnou velkou vypravu pro poklad?
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: Vidíš na to jsem úplně zapomněl! Četl jsem to v knize co napsal Alan Alda. Je tam spousta zajímavých věcí, takže fanšmekrům vřele doporučuji!

    http://www.kosmas.cz/knihy/135813/nikdy-si-nedavejte-vycpat-sveho-psa/
    NASA
    NASA --- ---
    DARKTIME: hawkey ten kus kolony urcite zakopal nekde pobliz rosie :-))
    ARROW
    ARROW --- ---
    CSFD.cz - M*A*S*H (1972) - Režie: Michael Switzer, Mel Damski - Hrají: Alan Alda, Wayne Rogers, Mike Farrell
    http://www.csfd.cz/film/68850-mash/zajimavosti/
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    JOSE01: jsem rád, že příspěvky jsou přínosem. Vrhněme se tedy hned na další. Jupíííjéééééj :-)

    Zajímavost ze seriálu číslo 5 (pět):
    Poslední epizoda, která se točila, se jmenuje "Jak jde čas". V ní doktoři zakopají krabici s různými věcmi jako památku pro příští generace. Po skončení natáčení si každý z herců zakopal vlastní krabici někde na pozemcích 20th Century Fox. Krabice obsahují různé osobní věci, které pro ně během let natáčení něco znamenaly. Podle Alana Aldy jeho skříňka stále odpočívá ve svém tajném hrobě.


    ....takže asi někde tady by to sakra mělo být :-)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: Tato poznámka se mi líbila! :-)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 4 (čtyři):
    V poslední epizodě Hawkeye říká Margaret sbohem, a poté ji políbí. Polibek trvá 34.8 sekund. Pokud 30 sekund reklamy stálo 450.000$, pak měl polibek hodnotu 522.000$

    (see you)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Zdravím lidi, no teda, tady se to pěkně rozjelo. Zajímavé zajímavosti, díky =)
    S č.1 je to pravda. Radar má vrozenou vadu pravé ruky a v seriálu, když točili, tak to vždy udělali tak, aby si toho divák nevšimul =)
    Akorát nemohu souhlasit s č.3.
    V díle ´Autobus´ není ani jeden záběr operačního sálu. Tam taky zazněla jedna z mých oblíbených hlášek.
    Frank; ´38. lékařská konference, pěkný důvod,by ses mohl napít.´
    Hawkey; ´Tak to tedy ne, já diskutoval o medicíně.´
    Frank; ´Pche, obvinoval si francouzského gynekloga, že nebere svoji práci dost vážně´

    =D =D =D
    NASA
    NASA --- ---
    DARKTIME: super, pokracuj, rad se dozvim nejake zajimavosti
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 3 (tři):
    Alan Alda měl ve smlouvě podmínku, že se v každém díle objeví alespoň jedna scéna z operačního sálu, aby seriál dokumentoval hrůzy války.

    (see you soon)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 2 (dva):
    Poslední díl seriálu byl v USA druhým nejsledovanějším televizním pořadem v historii, hned po přenosu z přistání na Měsíci. Sledovalo ho tehdy 51 milionů amerických domácností.

    (see you tomorrow)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 1 (jedna):
    Gary Burghoff (Radar) se narodil s malou fyzickou vadou - zkrácenými prsty. Aby na to zbytečně nepoutal pozornost, tak mu tvůrci pokaždé něco nenádně strčí do levé ruky.

    (see you tomorrow)
    ARROW
    ARROW --- ---
    vemte si cokoliv co chcete, třeba i tu kozu, mě je to úplně jedno... protože já tam nebudu....jdu se dobrovolně vzdát čínánům!

    to je takovej evergreen =)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Zrovna vcera me velmi pobavilo: Vztavejte kapitane vola Vas plukovnik....

    Tak mu rekni ze jsem umrel a nenechal adresu:-D
    ARROW
    ARROW --- ---
    No jéjéj, můj oblíbenej díl, Přerušní komunikace (225), včera jsem na něj koukal. Nebo lépe "korejské novinové mučení" =)

    takže další otázka: v kterém díle, řekl Charles Hawkeyemu: "Pierci mám pro tebe skvělý dárek, berle - na tvůj kulhající huumoor!"
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    kviz: v jakem dile (nemusite znat nazev, staci zakl.dej) rekl Charles: jedny za den nebo zadne za den... vitez dava dalsi otazku...

    trochu to tady rozjedem cos?
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    jedine Charles:)
    MANKYSEK
    MANKYSEK --- ---
    lehce naivní dotaz: nemáte někdo celý M*A*S*H na DVD...? Nebo ještě líp - nevíte o místě (rapid, czshare apod.), kde najít tenhle seriál komplet (bez stahování nekvalitních dílů, fakeů apod.)? díky!
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    me se libili postavy, ktery Howkyeho doplnovali... takze ze zacatku Trapper a pak samozrejme BJ! mezi tyto postavy bych pocital i Yankee Doodle doktora;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam