• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOSE01M*A*S*H
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Tak ted si me pobavil... vidim jak ty dva blazni vzdycky neco upustej a svihnou se hlavama...:D
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Já mám stejný problém, potom se trefit s náladou do toho nebo onoho dílu je celkem kumšt :-)
    Ale celkem jsem si nedávno vychutnal díl, jak Henry s Radarem jeli na velitelství, kde měl být Henry obžalován za své velení apod. Jak se probírali věcmi z těch hlášení, tak to vzpomínání co se dělo v táboře, bylo naprosto nážezové! =D

    Např.: Jak pořádali závody na sálových stolech :D (stoly, které Henry popsal, "To je pojízdný stůl, který se používá na převoz pacientů, tam a zpět, z různých míst, když je vozíme tam a zpět, zpět.") =D =D =D
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    akorat davaj na Prime Mash... je to zabava jako vzdy, ale obcas me sere, ze uz vim podle prvnich 10s jak to dopadne...
    Kovboj privezl dalsi zraneny vrtulnikem...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    MACCINO: čert ví, ale četl jsem, že do projektu After MASH jít nechtěl..
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    proc asi radara nevzali do after mashe? on asi vedel jakej to bude pruser...
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    MACCINO: ne to jistě ne, ale spíš mi to příjde, jako, když udělil After MASH s Pottrem, Mulcahym a Klingerem, tak G.Burghoff(Radar) chtěl udělat něco podobného.. ale je to jen spekulace :-)
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    vidim uplne poprvi... tohle je takovej before mash?
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=W0XajEAJHYI&feature=related

    říká vám to něco? Já znám jen After MASH, ale nad tímhle mi spadla čelist!
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    LEONKA: Tleskám Ti, bomba obrázek! Je pravda, že jsem taky přemýšlel, nad tím sedícím pánem, ale jen asi minutku =)
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    Otec Mulcahy:)
    SKRU
    SKRU --- ---
    invaze z planety klobasoveho jedu?:))
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    LEONKA: to je slusnej mazec, chvilku me trvalo nez jsem je rozeznal:-)
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    tyve:)))
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: To co jsem vyčetl ve již zmiňované knize, byl Alan Alda z počátku velice tichý mladý hoch, kterého bavilo divadlo a zárověň miloval pobyt mezi herci, miloval tu atmosféru. Později neměl ani práci a pár měsíců roznášel noviny, aby uživil rodinu. Ale jak je vidět, sláva asi ráda rychle stoupá do hlavy a otáčí nosánek.. =)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 8 (osm):
    Pilotní epizoda přišla jen na 250 tisíc dolarů. Představitelé hlavních rolí dostali 10 tisíc, herci ve vedlejších rolích 5 tisíc dolarů. Při natáčení poslední série se už jeden díl točil za 600 tisíc. Třetinu z toho tvořily náklady na Alana Aldu.
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Tento muž v seriálu stvárnil minimálně čtyři odlišné role..

    http://www.csfd.cz/herec/11977-oh-sun-tek/
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    DARKTIME: Někde jsem četl, že představitel B.J Hunicutta Mike Farrell, nesnášel Wayna Rogerse, jistě to byla profesní nevraživost.. :)
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Trochu slabší, ale přece. Zajímavost číslo 7 (sedm):
    O roli Trappera se ucházelo skoro 80 herců. Z nich bylo vybráno šest a z této šestice nakonec vzešel Wayne Rogers.
    DARKTIME
    DARKTIME --- ---
    Zajímavost ze seriálu číslo 6 (šest):
    Skutečná nemocnice M*A*S*H se skládala z 10 lékařů, 12 sester a 200 lůžek. V seriálové jich bylo o poznání méně. Seriálový MASH také nebyl moc mobilní nemocnicí, za celou dobu se stěhoval pouze asi dvakrát, realita však byla úplně jiná. Skutečné jednotky MASH se během války stěhovaly až třicetkrát.

    na snímku například jednotka 8063 (Korea)
    JOSE01
    JOSE01 --- ---
    Taky bych si rád přečetl to, co ještě nevím :-) Darktime čekáme =D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam