• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERNEST_GASKINKult barmana, kultura barového povaleče. Naše štamgastplacy, naši barmani, naše radosti.
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    tak mým současným štamgastplacem jest JAMU bar - jediná místnost ve škole kde je dosud povoleno kouřit, až zde jsem začal pít panáky, protože domácí (nebo z malovýrobny) slivovice, vínovice, ořechovka a pivní režná mi zkrátka chutná - a to hlavně proto, že Barman je ochoten si kdykoli ťuknout... (a také díky cenám=)

    poprvé jsem zde byl po přijímacím řízení (hned třikrát, neboť jsem nestihl druhé kolo...) - spřátelil se s některými současnými pedagogy a samozřejmě obsluhou
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    je fajn vidět, kolika lidem bude chybět.
    historek jako má kakihara bychom asi měli s klukama spousty. raději je ponechám, jestli nevyplynou z nějakých debat... přecijen, nerad bych vás tu unudil


    ... teď se zkuste nějakou dobu nelekat nástěnky, budu předělávat vlastní rastr z jiné diskuse.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    ERNEST_GASKIN: r.i.p.....ne ze bych byl kdovijakym stamgastem ale rad jsem se tam zasival pred vedrem,zimou,turistama.....ad.majitele...pamatuju se ze jsem tam jednou spokojene bafal gitanesky a jak to pan zjistil tak chtel hnedka jednu,kterou jsem mu s dobrym srdcem venoval,jenze on to vzal jako barter a prines dva panacky slivovice,jakoze musime,ze to jinak nejde:).. pak si postupne vypytal jeste ctyri,za stejny obnos....to uz mi ty turisti cestou pryc vadili mnohem min:)
    LEJNO
    LEJNO --- ---
    ERNEST_GASKIN: RIP
    byl jsem tam párkrát a bavila mne vždy
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    MASOO: o současném kině aero vím své, byl jsem tam nedávno, párkrát po dlouhé době a nepotkal jsem tam jedinou známou tvář.
    SCHEEZE: naprosto chápu. stejně jsme si drželi dříve aidu pro sebe, než jsme jí začli propagovat.
    HLADOLET: díky za tip!
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    Bulva bar pplk. Sochora 33 pro ty siroty co nemůžou najít kvalítní podnik.o)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ERNEST_GASKIN: dost casto je tam ale prevzne panska spolecnost a je to tam dost male, takze reklamu asi delat nebudu :-)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    SCHEEZE:
    MASOO:
    tak vidíte, to mě těší ;)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    ERNEST_GASKIN: presne to co popisujes, mam u nas na Zizkove.
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    Takže, abych přispěl svou trochou,

    Náš ultimátní štamgastplac in memoriam

    "Čajovna" Aida, týnská, staré město



    Bar jsem objevil, ještě když byl o několik ulic dál a jmenoval se "zlatá ulička". Přátelská obsluha mne velice zaujala.
    Začal jsem tam brát přátele a brzo se stal naším výchozím bodem, nejlepší hospodou na světě. Po jejím přesunu do týnské ulice jsme se blízce spřátelili s barmany, od té doby, kdykoliv do jejich baru vejdeme, nechávají všeho a běží nám podat ruce nebo nás obejmout.
    Přátelské prostředí jak má být.
    Prožili jsme zlatou éru aidy, prázdný, neuvěřitelně útulný bar, dostupný odkudkoliv. Přátelští majitelé /barmani na nás vždy měli čas, dokud jsme pili, nezavírali.. A když jsme nepili, lili nám panáky na vlastní účet.
    Po nějaké době jsme ale začali cítit pro aidu a kvůli nízké návštěvnosti jsme jí začli propagovat, abychom o ní nepřišli. Během půl roku se začala plnit teenagery, nyxáky a podobnou verbeží, a i když byl zbytek naprosto stejný, už jsme se tam necítili stejně.

    Aida pro mne tehdy umřela a začal jsem hledat bar, kde bych se měl podobně dobře. Zatím neúspěšně.
    Po roce tohoto živoření aida zavřela, a to asi před dvěma dny.
    MASOO
    MASOO --- ---
    ERNEST_GASKIN: presne takhle sem chodila do aera, pak do zaby a za kamoskou do letramu
    v aeru je vse jinak, v zabe prevladl testosteron a kamoska v tramu uz neni
    a je fakt, ze ja uz taky nejsem, co sem byvala
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    NOP: Karla znám dobře, byl jsem tam spoustukrát, většinou ale z dovlečení přítelkyně. Prostor mi nikdy nijak nesedl - přišel mi takový nijaký, jako průměrná restaurace, obsluha poněkud neosobní. Nikdy jsem se tam nijak správně neměl.. nechceš nám říct, proč ti je tam dobře, nebo proč sis tuto hospodu vybral?
    MASOO: v aeru si tě pamatuji ;)
    nicméně vím, o čem mluvíš, s doufáním v nový bar. Nedávno jsme s přáteli přišli o náš vlajkový a stále se nám nedaří najít něco, co by nás upoutalo.
    WILDENBURY_SQ: cha, tam jsem také párkrát byl ;)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    ok, takže díky za počáteční účast ;)

    Klub jsem původně zamýšlel pro opravdové barové povaleče, tzn. lidi, co chodí do "svých" barů si promluvit se "svými" barmany, ulevit si jednoduchou společenskou konverzací ze samotářskejch životů..

    nicméně, tohle se mi také celkem líbí, a tak pokračujte ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    WILDENBURY_SQ: tak to znam, docela fajn, kousek bydlim
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MASOO: joj, myslim ze se to tam jmenuje Vrsovice :))
    MASOO
    MASOO --- ---
    PIZMA:
    PIZMA: on zas funguje, ale uz to neni ten nas...

    WILDENBURY_SQ: vrsovice?
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    tak já kdysi byla štamgast Popocafepetlu, ještě původního v pasáži ABC, posléze na hnojárně na Céčku, nyní v Crossu. Pokaždé si odtud něco pěkného odnesu - buď jsou to nové naušnice od barmanky, nebo kulturní zážitek anebo vopici za krkem.
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    a co milá tchýně, znáte?
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    MASOO: no já jen že tam taky občas chodim a je to tak pul roku co sem tam byla naposled a nic sem neslyšela že by se to rušilo nebo ne.... tak snad ne :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    PIZMA: uz tam zas neco je, ale nebyla sem tam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam