• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHILDINTIMEPalm Pre, Eos a taky WebOS

    zajimave info a postrehy o techto telefonech a platforme


    11.06. trochu jsem naplnil nastenku, neni to zatim nic moc, vylepsi, ale jako zakladni info snad staci.

    lidi z powered by palmOS rikaji ze tohle je duplicitni klub, chcete:

    26 hlasy od 26 respondentů

    rozbalit záhlaví
    ALLADJEX
    ALLADJEX --- ---
    DIM_: Palm je mrtvej, to je jasný. Občas sem mrknu z čistý nostalgie a jestli sem někdo z bývalých známých Palmistu něco nepostnu. O víc asi nejde ... nebo že by jo? ;]
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Tady to uz asi nema moc cenu, co?:)
    Osobne jsem teda presel na Windows Phone..
    Nebo jeste neco od HP cekate?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    MILTRON: no spis doufam ze to vyjde..uz dva dny je to v takovym stadiu, ze tezko rict jestli se na me amazon nevykasle..kazdopadne myslim, ze bude jeste jedna vlna tohodle levnyho prodeje..jsou kolem toho docela rumory, doporucuju sledovat precentral.cz a komenty tady: http://www.engadget.com/2011/08/22/hp-touchpad-tops-amazon-us-sales-rumored-for-uk-price-drop/#disqus_thread\
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    CHILDINTIME: Jsi stastny clovek co to stihl...good luck. A kdyztak pry tam jde uz nahrat i Android:)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jojo..ale zajimavy tedka s tim jak rozrodavaj ten jejich touchpad pod cenou..podarilo se mi obednat dva na amazonu za tu dobrou cenu, tak treba to dojde. podle ukazek a tak se mi to hodne libilo..ale stejne je to skoda no.
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    Pá pá WebOS:(
    MIGILENIK
    MIGILENIK --- ---
    Zdravíčko

    pomalu ale jistě se mi blíží doba koupě nového telefonu. Po letech to vypadá že skončím u Palmu. Dělám si zálusk na Palm Pre 2, zřejmě z anglckého Amazonu. Mohli byste mi dát tip na co si dát pozor, co si ohlídat? Blokování apod?
    KULA
    KULA --- ---
    neměl by někdo solo Novacom drivery pro palm pre? Mam jen instaler ale díky doménové politice mého služebního laptopu potřebuju čisté ovladače, pač tu nic nenainstaluju a .msi se mi nedaří zapnout v admin módu.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: To ne kámo, na ebayi ho maj za tři sta pade a kryt nepotřebuju.....
    DIM_
    DIM_ --- ---
    CYNIK: No vidis, nesnasim, kdyz lidi nabizej a nedaj cenu, sorry.
    Zapomnel sem napsat, ze k tomu mam i zadni touchstone ready kryt.

    Takze Touchstone, kabel a zadni kryt na PRE (nikdy nepouzitej).

    Vsechno za 750 Kc.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    DIM_: kolik?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Prodam Touchstone

    Mel jsem jeden doma a druhy do prace, ale tam mi vnutili jinej fon... tak si uz vystacim s jednim.
    Pridam i s kabelem, coz byl pro me tenkrat problem sehnat, pac obyc kabel za par korun na Touchstone nestacil a nenabijelo to.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Zkoušel tu někdo programovat pro WebOS?
    DIM_
    DIM_ --- ---
    Jo, sakra.. co sem tim chtel predtim rict je to, ze bez AppCatalogu muze KULA natlacit kazdou aplikaci do fonu pres Internalz a Preware IPK installer.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    PAJSL: Drtiva vetsina aplikaci v Preware jenom odkazuje do AppCatalogu, zejo.. :)

    Nevim, jakej tam muze mit KULA problem. Jen vim, ze nevim jak poradit... Mne to funguje bez problemu od prvniho zapnuti.
    PAJSL
    PAJSL --- ---
    Preware je fajn, ale ten appcatalog by se občas taky hodil...
    tohle by mělo HP brzo vyřešit, jinak žádná sláva v prodeji palmů v evropě nebude.
    DIM_
    DIM_ --- ---
    KULA: Normalka Preware
    How to Use Preware for Homebrew Apps, Patches, and Themes | PreCentral.net | The #1 Palm Pre and Pixi Community
    http://www.precentral.net/how-use-preware-homebrew-apps-patches-and-themes

    Pak muzes mj. instalovat baliky .ipk, takze tam uplne bez problemu natlacis jakoukoli aplikaci i bez repozitaru.
    KULA
    KULA --- ---
    Zase se zeptam, to opravdu nefunguje app cataloge?
    Jak preves soubor v .deb do neceho pouzitelneho?
    Mate tipy na dobre tweaky a pripadne feedy na ne?
    Nejaky homebrew app katalog neni? zcela mi chyby psaci nastroj na telefonu s klavesnici.


    Jinak opravdu pecka. uzasne mi vyhovuje velikost obrazu. Hodne me ten telefon bavi.
    KULA
    KULA --- ---
    KULA: VYRESENO. V karte Phone - Preferences je nastavení networku. Bylo tam 3G only. Cili ten krasavec, co mel ten telefon predemnou udelal pekne spatne restore sic tvrdil, ze ho udelal. Napr. fotky zustali v galerii...
    Nadruhou stranu, je zajimave, jak bylo aktivovane 3G only a vyple data. Presto jsem datoval:)
    DIM_
    DIM_ --- ---
    KULA: V menu telefonni aplikace je Phone services. Tam se da nastavit hafo veci (i treba to vypinani dat). Ale nevim, jestli nemam nakej patch, kterej je tam natlacil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam